Ps3 gitarını ps2'de kullanmak?

Merhaba Duyuru,

Biraz önce çok uygun bi fiyata 2.el ama tertemiz Guitar Hero: Warriors of Rock aldım gitarıyla birlikte (resimdeki), ancak bende ps2 var ve bu gitar sanırım wireless ile değil direk bluetooh ile çalışıyor, çünkü diğer ps2'ye uyumlu gitarda bulunan makineye takılan adaptörümsü şeyi yok.

Bu durumda ben bu gitarı ps2'de nasıl çalıştırırım?

Bu soru vcd playerim var ama dvd çalıştırmak istiyorum ile eş değerde bir soru.

  • secretcode  (09.06.12 22:51:18 ~ 22:51:26)
ama gel gör ki, vcd player'a bi aparat takılarak dvd player'da kullanılan wireless cihazlar kullanılıyor, benim sorum bluetooth'da kullanılabilir mi?

  • spider03  (09.06.12 23:06:00)
alıcı bt aygıtı varsa çalışır.

  • heritage  (10.06.12 00:02:15)