canım sigara çekiyor

üç gün evvel bıraktım ilk defa şuan acaip canım çekiyor.
ne yapayım? içmeyeceğim tabiki de şu isteği nasıl körelteceğim?

ayrıca her şey çok pis kokuyormuş amk. keşke bırakmasaymışım

  • redlinetheturk  (09.06.12 22:16:54)
Patlıcan tüket. İçerisinde nikotin var.

  • secretcode  (09.06.12 22:17:12)
evdeysen yataga gir ve uyu...biliyorum cmtesi saat daha 10..ama git yat ve alkol almaa...bi de sigara ictikten sonra seninle konuşan insanların sen konuşurken senin nefesini almamak icin kendi nefeslerini tuttuklarını düşün..o kadar igreniyorlar senden ama belli etmemeye calışıyolar..(ben oyle yapıyorum)..

kolay gelsin.

p.s: ben de 6 sene icip bıraktım bırakalı 6 sene oldu :)
  • ilik  (09.06.12 22:20:11)
@secretcode nikotinsiz bir çözüm pls.
@ilik bıraktığımdan beri uyuyorum zaten yemek ve tuvalet için uyanıyorum sadece. daha fazla uyumam mümkün değil.

  • redlinetheturk  (09.06.12 22:21:54)
sakız çiğne? kuruyemiş antep fıstığı? ama bunlar da uzun vade de şişko eder adamı..

  • ilik  (09.06.12 22:23:16)
şu delete sakızlar var ya ufak top top onlardan 6 8 tane atıyordum ağzıma, kavruluyordu azğzım ama sigara isteği de geçiyordu.

  • k4l3m  (09.06.12 22:28:35)
genel: bir alışkanlıktan kurtulmanın iyi bir yolu başka ve tercihen yararlı bir alışkanlık edinmektir.

günü kurtarma: antep fıstığı yiyiniz şimdilik.
  • rearazem  (09.06.12 22:52:06)
10 dakika dayan içmeyince istek geçiyor.

  • r_u_h  (10.06.12 00:03:17)