istanbul otel önerisi

istanbulda kalınabilecek geceliği 50 ytl civarı olan güvenli ve merkeze yakın özellikle beyoğlu taksim çevresinde (benzeri yerlerde olabilir. istanbul'un gezilebilecek yerlerine yakın olan yerler) otel önerilenizi bekliyorum. eğer varsa bu konuda güzel bakabileceğim bir site varsa o da olur.
not: bir arkadaşım ve yurtdışından gelecek iki arkadaşı kalacak.

çemberlitaş da sultanahmet camii nin sahile doğru olan taraflar da güzel butik oteller var turıstler için falan en azından güvenlidir.

  • imparatorolmayikolaymisandin  (07.10.08 10:49:59)
genelde yurtdışından gelen backpackerların kaldığı, türklerin de -benim gibi- kaldığı güzel, şirin bir yer; chill out.
kendisi bir hostel ve tek kişilik oda 35 ytl idi en son.
ben meydana daha yakın olması açısından chill out cengo yu öneririm. google da aratırsanız hemen çıkacaktır internet siteleri.
  • oceano  (07.10.08 10:57:30)
oteli geç öğretmen evlerine bak derim efenim.

  • kameraya el sallayan adam  (07.10.08 11:52:41)
50 TL'yi adam başı düşündüğünüzü varsayarsak İstiklal Caddesi'nde Otel Arya var, kahvaltı dahil iki kişilik oda 100 TL. Odalarda banyo, TV, bar tipi buzdolabı, klima vs var. Ben kız arkadaşımla kalmıştım temiz bir yer. Google'dan aratıp bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yalnız bu 100 TL kapıdan giriş fiyatı değil, önceden telefonla arayıp rezervasyon yaparsanız 100 TL.

Onun dıiında Chill Out hostelleri var İstiklal'de, sözlükten chill out başlığına bakıp bilgi alabilirsiniz. Orada odalarda yer yatağı dışında bir şey yok, ortak WC banyo vs ama fiyatı daha düşük haliyle...
  • crown  (07.10.08 17:45:23)