Geçen bir denizaltı bulundu Çanakkale'de? İngiliz denizaltısı...

Arkadaşlar bu denizaltını çanakkale savaşı esnasında biz batırmışız. Ve bundan birkaç hafta önce bulundu. Denizaltı bütünlüğünü kaybetmemiş, hala yekpare duruyor. Şimdi adını falan da unuttum, hangi geminin batırdığını da unuttum Yavuz zırhlısıydı sanırım ama... Benim kafama takılan başka bir şey var?

Bu denizaltının içindeki mürettebat, kapalı alanda kaldıkları için; en azından kemikleri kalmış mıdır? Yoksa 100 yıla yakın zamanda kemik dahil tamamen ortadan kalkmışlar mıdır?

Saygılarımla...

Kalmıştır tabi ..

  • even i say faith no more  (09.06.12 18:08:46)
bir şekilde kaçamamışlarsa kesin kalmıştır. kendilerini yok edebilecekleri doğal bir ortam yok sonuçta. olsa bile 100 yılda hayatta kaybolmaz.

  • zaraeta  (09.06.12 18:21:08)
Denizaltı parçalanmadan mı batmış ? Yani içinde ölenler suyla temas etmemişler mi ne olmuş ?

  • burka  (09.06.12 18:34:15)
balıklar ve yengeçler.

  • ground  (09.06.12 18:38:01)
deniz altı değilde mayındı sanki o ben öyle hayıtlıyorum deniz mayını

  • skahvecioglu  (09.06.12 19:06:59)
eğer suyla temas ettilerse bir şey kaldığını sanmıyorum. ama kapalı bir kısımda kaldılarsa kemiklerin korunmuş olması muhtemel...

  • bilmemkacincinick  (09.06.12 19:11:26)