bir insan..

neden sürekli birilerine benzetiliyor olabilir? hayır yani bir de tam bilemiyorlar da kime benzettiklerini: "siz bilmemnerede çalışmış mıydınız?", "hangi liseye gitmiştiniz?", "dizilerde oynadınız mı hiç? ya da herhangi bir yarışmaya katıldınız mı?".. bunları söyleyen kişilerin herhangi bir cinsiyet-yaş-samimiyet çoğunluğu da yok.. çok mu fazlaca sıradan bir tipi var bu arkadaşın acaba? =(

(paranormal açıklamalara da açığım.. ya da çok uykum geldi =))

caps or gtfo

  • jit  (09.06.12 01:28:23)
sempatik biridir, muhabbet açmaya çalışıyor olabilirler. karşı cins ise bunu yapan, yazıyordur muhtemelen.

  • juninho77  (09.06.12 01:33:11)
çok el klasiko bir tipi vardır.

  • tranceforresuminglife  (09.06.12 01:36:28)
ulan bende merak ettim bunu, ne zaman bi ortama gitsem sorarlar, geçen hafta bi mağazada herif abin napıyor falan dedi. ben iyi falan dedim(abim yok) ciddi ciddi herif muhabbet etti söylemedim ben. oda anlamadı

  • xxfastboy  (09.06.12 02:04:53)
bazı insanlar öyle oluyor.sağdan baksan süreya, soldan baksan deniz, karşıdan baksan özgür oluyor.yoksa gelip seninle muhabbet açmak için kastıklarından değil merak etme.

  • metamorphisis  (09.06.12 03:21:06)
cinsiyet oranı yarı yarıya diyebilirim zaten, mesela alakasız bir şekilde 60 yaşlarında bir teyze bile diyebiliyor buna benzer şeyler.. neyse, fantastik açılımlar gelmedi, demek ki el klasiko tip olayını kabullenmeye çalışacağım =)

  • vercingetorix  (09.06.12 15:27:33)