evden eve nakliyat

yatak odası takımı ( yatak, dolap, şifonyer) ve birkaç koli kıyafet ve eşya antalya'dan istanbul'a ne kadara gelir.

internetten fiyat bulamadım.

var mı bir tahmini olan?

2-3 bin tutar en az.

  • drthea  (09.06.12 00:26:27)
maaşallah o kadar çok mu ya! en fazla 500 düşünürken kalbime indiriceksin valla.

  • yine de şahlanıyor  (09.06.12 00:35:18)
Ankara'dan Antalya'ya 550'ye götürtmüştü bi tanıdık 1 sene önce. Kırılan çalınan eşyalarla 1000'e mal oldu. Yanisi 3000 tutacağını sanmıyorum ama en ucuzuna da güvenme.

  • layer26  (09.06.12 00:38:51 ~ 00:39:05)
Bu Adresle İletişime Geçip Fiyat Alabilirsiniz.

www.oznursnakliyat.com

Yada Googleye Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat Yazıp .
İstanbuldan Antalyaya Yğk Götürmüş Bir Nakliyatçı Bulursanız Geri dönüş yükü olacağından fiyat düşük olacaktır. Acil Bir durumun yoksa ..
  • osbsa  (09.06.12 00:51:46)
ya kamyoneti olup yük taşıyan bi ton insan var, nakliyat firmalarıyla taşımanız şart değil. 250ye hallolur gibime geliyor. biz taşıdıydık bi ev eşya, küçük kamyonetle iki partide taşıdık hatta, 200 verdik. 2-3 bin ne la

  • ahlaksızlığın lüzumu yok  (09.06.12 01:10:13)
Şu da olabilir. Antalya'dan İstanbul'a zaten her gün zibilyon tane kamyon tır geliyor. Mesela yarısı boş şekilde gelecek bir tır bulabilirsen uygun fiyata taşırlar. Bence sebze meyve taşıyanlara bak. Her zaman tam dolu gelmiyor olabilir. Ben olsam onu denerdim. Adam zaten her şekilde istanbula geliyo sana da yardımcı olur diye düşünüyorum.

  • Son Müzakereci  (09.06.12 01:35:48 ~ 01:36:30)
bi minibüs kiralayıp kendim götürürüm daha iyi...

  • harbi light necosh  (09.06.12 04:45:48)
hacı sakın 500 den fazla verme git kamyoncularla konus yardımcı olurlar

  • Tribbiani  (09.06.12 11:05:27)
istanbul-antalya arası 730 km yol sadece senin eşyalarını götürecekse 500'den aşağı imkansız gibi birşey,istanbul-antalya mal taşıyıpta kasasaında boşyer olan bir kamyoncu taşıyabilir,onu da nakliyatçı kamyoncularının takıldığı belli yerler vardır oardan sordurarak bulabilirsin.birde eşya indirme bindirme işlerine karışmazlar ekstradan hamal'a ihtiyacın olabilir.

  • sealth  (09.06.12 12:49:24)