faça hakkındaki düşünceleriniz.

bu ara etrafta epey görünce kafama takıldı sorayım dedim. koldaki façalar ile ilgili düşünceleriniz nedir?

benim aklım almıyor.

Ruhsal sorunlari oldugunu dusunuyorum facali kola sahip olanlarin.

  • yilmazyildirim  (08.06.12 13:44:29)
midemin kalktığını düşünüyorum.

  • coca--cola  (08.06.12 13:47:26)
acaba ben ne olursa kendime bunu yaparım diyorum. ama sonra cevab veremiyorum.
mantıklı bir açıklaması olan varsa söylesin ben de aydınlanıyim.

  • şıpıdakşıpıdakyüzenkurbağa  (08.06.12 13:50:40)
intihar ile bu karşılaştırılınca, intihar daha mantıklı geliyor. açıklanabilir en azından. faça ise artık nasıl bastırmışlarsa çocuğu. yazık.

  • ykyt  (08.06.12 13:52:43)
varoş

  • kelepir  (08.06.12 13:54:44)
askerde vardı bi eleman.. façalıydı her yeri. bir gece kendini doğradı yine. o gece nöbetçi astsubay yemin etti. "bir daha benim kolluğumda kendini kesersen, yarana tuz basarım" diye. bu salak façacı aynı komutanın hemen ertesi kolluğunda yine doğradı kendini. komutan çıldırdı. bir askere, "git mutfaktan tuz getir gel" dedi. sonra odadan façalı'nın çığlıkları işitildi.. diyeceğim o ki, bunlar pisliktir. kendisine saygısı olmayan, kendisini düşünmeyen adam başkasını hiç düşünmez. korkulur böyle adamlardan..

  • bilmemkacincinick  (08.06.12 15:08:55)
özentilik.

  • alexsei  (08.06.12 18:01:56)
baskidan bir cikis yolu arayan insan isidir faca, bunu ana depremi onleyen minik oncu depremler gibi dusunebilirsiniz. facayi atan kisi bir kan akitiyor, o anda icinde bulundugu sikintili durumu bir sekilde bosaltmaya calisiyor, aksi takdirde daha buyuk bir sarsinti gecirecegini biliyor.
ulkemiz ergenleri ve delikanlilari arasinda ozentilikten ya da sirf racon geregi yapilmasi sacma tabii.

  • mocha  (01.09.12 14:14:16)
hastalık. acilen doktora görünsün bu kişiler.

  • babeboi  (01.09.12 14:39:52)