Bu hediye uygun mudur, güzel midir, iş yapar mı?

Kız arkadaşıma 1. yıl dönümü hediyesi olarak bu kol saatini almayı planlıyorum. 22 yaşında ince bir hatun. Calvin Klein marka çelik bir saat. Ne dersiniz? Alınır mı bu?

Teşekkür ederim.

kaç para?

  • gostak  (07.06.12 14:04:54)
evet şık. güle güle kullansın

  • kakoy  (07.06.12 14:05:21)
@gostak 500 TL kadar.

  • gyroscope  (07.06.12 14:06:56)
klasik metal bir saat al bence hatunlar için güzel saatler var.

  • natalz  (07.06.12 14:07:36)
1. yıl için değilde 2.yıl veya 2.doğum günü için olabilir.
hem çizilir ki bu

  • seindfeld  (07.06.12 14:09:03)
Ben beğendim, 29 yaşında bir anne olarak. Ama her gün kullanamaz, bilekten kayar falan.

  • bitter cikolata  (07.06.12 14:15:53)
bileği inceyse bu saati kullanamaz, yine çelik ama hareketli kordonlara bakabilirsiniz.

  • mocha  (07.06.12 14:16:44)
Bilekleri ince, evet. Metal alerjisi falan yok ama bu ince bilek mevzusu aklımı karıştırdı. Onun yerine kordonu şu şekilde deri olan bir saat daha mı uygun olur?

www.saatci.com
sb1.shopmania.org
  • gyroscope  (07.06.12 14:22:24 ~ 14:23:38)
illa ck alacaksanız bu güzel.

  • mocha  (07.06.12 14:27:19)
Aayyy, hepsi güzel, size ben kocamın mail adresini vereyim, bir dost diye mail atın siz bunları..

  • bitter cikolata  (07.06.12 14:28:28)
@mocha hocam, İlla CK alacağım diye bir derdim yok. Birçok mağaza ve sanal mağaza gezdim, en çok hoşuma giden ve bütçemin karşılayabileceği saatler CK olanlar. Her türlü marka-model ve fikre açığım.

  • gyroscope  (07.06.12 14:31:42)
bakmadıysanız şu linke bir göz atmanızı öneririm, kayış tipini metal seçtim, kadranı kendinize göre seçip bakabilirsiniz.
bazı saatlerde gerçekten çok ciddi indirimler var, 500 liralık bütçenizin altına bile inebilirsiniz.

ck çok güzel bu arada, ben alternatif yaratmak adına bu linki ekliyorum, bakmaktan sıkılmış da olabilirsiniz :)

www.saatvesaat.com.tr
  • mocha  (07.06.12 14:42:53)
ilk saati hiç beğenmedim, 2. saate bayıldım. hem daha kullanışlı hem de daha zarif. kız arkadaşının burcu ne?

  • phthalo blue red  (07.06.12 14:50:50)
@phthalo blue red, kova. Gerçi ben bu burç muhabbetini hiç sevmem :)

  • gyroscope  (07.06.12 14:57:08)
bence bu topa girme, fiyat çok yüksek. beklenti sonraları büyük olacaktır. Eğer gerçekten ilişki samimi ise maddi değeri daha uygun ama daha içten bir hediye olabilir. Seni anlıyorum şık bir yerde yemek olsa en aşağı 200 olacak ve sen kalıcı bişey olsun diyosun ama bence salaş bir yerde romantik bir yemek ve küçük süprizler daha çok iş yapar

  • gostak  (07.06.12 15:09:24)
2.sini daha çok beğendim. keşke bana da böyle bir saat alacak bir sevgilim olsa dedim şu an. :D bazı insanlar çok şanslı.

  • trachemys scripta elegans  (07.06.12 15:24:35)
burç muhabbetini sevmiyosun ama yine de bişiyler paylaşıyım :D kova kadını yaratıcı, ilginç şeyleri sever. bi de genel olarak, hediyeyi nasıl vereceğin hediyeden daha önemli aslında. öbür türlü hediyenin maddi değeriyle kolaya kaçmış olursun :)

  • phthalo blue red  (07.06.12 15:36:37)
ince deri kayışlı olan kullanışlı ve güzel. bilek ince olduğundan metal olan kemiklere çarpar. günlük kullanamaz. ama diğerini her türlü kullanır. ayrıca fiyatına vs takılıp bir sonra ki hediye günlerinde ne alacağım diye kasmayın, kasanlara kulak vermeyin. basit şeyler bunlar. kademe kademe yükseltmek falan filan bütçeyle alakalı. sevgiliniz az çok gelirinizi biliyordur. o yüzden büyük beklentilere girmez. yani girmemeli.

  • felegin gozunu kamastiran adam  (07.06.12 15:36:48)