Aşti'den Bilkent Üniversitesine

Selam duyrunun müdavimleri,
Yarın Bilkent üniversitesi Elektrik Elektronik Müh. Binasına gitmem gerekiyor. Aşti'ye geldikten sonra ne yapmalıyım. Google'da aradım bilkentin web sayfasına baktım. Biraz kafam karıştı.
Kimi kampüse girmez kimi girer demiş 110 diyen var 111 diyen var, dolmuş, servis, metro, ankaray... var da var.

Şimdi ben aştiden Bilkent ee mühendisliğe en rahat ve güncel bi şekilde nasıl giderim. Tarif eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

saat 18.00'dan önce tam saatlerde dsi'nin bahçelideki misafirhanesinin önünden servisler kalkıyor. direkt onlara binebilirsin derdini anlatıp.

akşam 18.00'da dahil olmak üzere akşam servisler 18.15-19.15 diye devam eder. çeyreklerde yani.
  • exla  (07.06.12 00:14:18)
Aşti'nin önünden geçen Bilkent dolmuşları var, direk ona binin, lojmanların olduğu yerde inip kavşaktan içeri 50 metre kadar yürüyün. EGO için eskişehir yoluna inmeniz lazım, bir de bugün öğrendik ki 110'u kaldırmışlar, 111 zaten kampüs içine girmiyor.

  • marikaki  (07.06.12 00:16:23)
aşti'nin önünden dolmuş en kolayı. zaten bir dolmuş var, ona binip kampüste rektörlük veya kütüphanenin orda inin. ordan sonra "kime sorsanız gösterir".

  • fotrsapka  (07.06.12 00:17:51)
dolmuşa aşti tarafından bineceksin. en rahatı bu aştiden.

  • kayranin kedisi  (07.06.12 00:19:07)
aşti'nin önünden üzerinde ösym-yök-atatürk hastanesi-bilkent(hepsi birden yazacak) yazan dolmuşa binin. adama da üniversite'nin kütüphanesinde ineceğim diyin. nizamiye'de duracak dolmuş. güvenliğe anlatın derdinizi. sonra kütüphane'de ineceğinizi tekrar edin.

39.870564,32.74982 buradan
39.872228,32.750909 buraya yürüyeceksiniz.

maps.google.com
  • heritage  (07.06.12 00:20:37)
eğer olur da dolmuş gelmezse ve zamanın daraldığını hissedersen aşti'den üzerinde eskişehir yolu yazan herhangi bir dolmuşa bin. ineceğin yer olarak bilkent köprüsünü söyle. inince karşı şeride geç ve bir taksi tut. dolmuş 2 lira, taksi ise 10 lira tutacaktır.

  • doktor sagbirakmayan  (07.06.12 00:28:40)