açlık orucu gibi birşey.. ben tarif edeyim siz adını biliverin...

geçenlerde sözlükte okudum. ismini daha sonra lavman diye hatırladım ama alakası yok.

21 gün falan aç kalıyorsun bir şey yemeden yaşıyorsun. hatta bir entry de siz dalga geçiyorsunuz amma ben bizzat yakınlarımdan biliyorum çok faydasını gördüler gibisinden bir şeyler yazıyordu.

hatta insanlar bu oruçla kronik hastalıklarından kurtuluyormuş, amerika da içinden değişik şeyler çıkan insanlar oluyormuş..

valla çok merak ettim..

21 gün aç kalırsan nalları dikersin.

  • mtrsykl  (06.06.12 23:10:05)
kozmik temizlik olabilir mi ahmet maranki falan geldi benim aklıma

  • ali11  (06.06.12 23:15:14)
yanlış tanım 21 gün aç kalmıyorsun 21 gün sürekli minimum yiyorsun ve gerçektende vücudun zehirlerden kurtuluyor rahatlıyorsun denendi onaylandı.

Bunun bilimsel olarak açıklaması büyük ihtimalle psikolojik olması ama öyle.
  • basond  (06.06.12 23:30:30)
detokstur bence de. sebze pürelerini su gibi yapıp içiyorlardır falan? bol su?

  • merena  (06.06.12 23:49:27)
nedense ısrarla aç kalmayı ve sadece su içmeyi hatırlıyorum.
ahmet maranki'nin bahsettiği şey fazla kompleks daha basit hatırlıyorum ben onu... deneyen kardeşimiz deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.

  • istenmeyen_adam  (07.06.12 00:39:39)
bir belgesel izlemistim ben de bu konuda. rusya'da eskiden beri uygulaniyormus ve avrupa'da da bir kac klinik varmis böyle günler boyunca su haricinde hic bir sey yiyip icmedigin. kanser'e bile iyi geldigi söylenmisti.
detaylari yarin ögrenip eklemeye calisacagim.

  • shi aila  (07.06.12 01:57:55)