seiko saat nasıldır? yamuğu var mıdır? delikanlı mıdır?

soru başlıkta..
pek çok yerde övülmüş. olumsuz yorumlar daha az.
özellikle seiko 5 serisi hakkında bilgi verirseniz tadından yenmez.

Vakti zamaninda ben de kullandim. Cok da memnundum.

  • banuolcay  (06.06.12 20:45:27)
5 serisini bilmem ama 40küsür yaşındaki dayıma kayınbabası evlendikten sonra kolundaki kinetik seiko'yu çıkartmış takmış, saat halen tıkır tıkır çalışır.

evladiyeliktir.
  • elalemin derdi  (06.06.12 21:04:26)
Seikoların kalitesinin tartışıldığını hiç görmedim. Çok net saattir. Siz kullanırsınız, çocuğunuz da kullanır, torun bile kullanabilir. Ama orjinal olmasına dikkat edin.

  • alicia_dominica  (06.06.12 21:13:28)
seiko 5 denilen sey fason mudur nedir, yanasma fazla. ben de 1998 yilinda aldigim bir seiko kinetic var (ilk cikan kinetikti kendisi) o zamanda bu zaman kolumdan cikartmadim, hergun takiyorum, denizde de kulladim, calisirken de kullandim, camini frezede cizdirdim (freze cakisi koluma degseydi kolu gotururdu, o kurtardi), 5 senedir santiyelerde kullaniyorum tozun gunesin terin camurun sicagin icinde, tik demedi.

  • jupiterianvibe  (07.06.12 13:57:55)