Hadi Film Tavsiye Edin

Yerli yabancı fark etmez bi film söyleyin izliyim,

taxi driver
drive
gibi yalnız adam karakteri iyi olabilir. tabi herhangi bi film de tavsiye edebilirsiniz.

drive. 2011 yapımı ryan gosling oynuyor imdb puanı yanlış hatırlamıyorsam 8. gayet güzel film.

  • diyarbakir karpuzu  (06.06.12 00:56:43)
criticker =)

oldboi
lilja 4-ever
3-iron

ek: crash (2005)
  • entrapmen  (06.06.12 00:59:14)
jim jarmusch filmi izlemediyse herhangi birini izleyebilirsin. isim vericek olursam dead man, mystery train, stranger than paradise.

  • cikolataligofret  (06.06.12 01:02:13)
@entrapmen criticker iyi güzek ama ben filmlere puan vermeyi sevmiyorum puan veremiyorum nedense iyiymiş kötüymüş diyip geciyorum.

lilja 4-ever ı izliycem diğerlerini izlemiştim zaten :)

@cikolataligofret

ghost dog way of the samurai izlemiştim diğerlerine de bakıcam.
  • rurouni  (06.06.12 01:06:47 ~ 01:08:14)
drive'ı izle. çok güzel sahneler göreceksin. sırf kavinsky - nightcall'u dinlemek için bile izlenir.

  • emdortabir  (06.06.12 01:28:20)
tum onerdiklerim icinde en carpici olanlardan birisi (digeri oldboi) *bence* lilja, izlemediniz madem izleyin.

madem oyle criticker konusunda bir sey diyemiyorum. o vakit jinni.com'u onerebilirim. bi clerkdogs gibi basarili degil ama is gorur.
birkac alternatif daha: nanocrowd ve tastekid.

bunlarda oylama yapmaniza gerek yok. sadece benzerini istediginiz filmi yaziyorsunuz.

ozellikle nanocrowd'u oneririm. bir deneyin.
  • entrapmen  (06.06.12 01:33:47)