İnternetten Video takipli hatim

Şu kanal 7 de yayınlananlardan olursa çok güzel olur, yada bildiğiniz program varsa.

arenatr den 3 gündür çekmeye çalışıyorum 1tane buldum ancak seed olmadığı için çekemiyorum, başkada denk gelemedim. yalnız boyutunun küçük olması önemli. masaüstüne kuracağım

yok hayır, sayılırmı bilmiyorum yani.

Okurken takip açısından. yanlış mı doğrumu telaffuz(bu nasıl yazılıyor bilmiyorum üşendim tdk ya girmeye şimdi) ediliyor. onun için.
  • mete kudur  (05.06.12 22:01:34)
hatim programlari bildigim kadariyla cd halinde satiliyor. icinde cesitli dualar vs. ile birlikte bu sekilde cok program gormustum, internetten de indirilebiliyor ama satin almak gerekiyordu. hatim'in torrent'ini indirmekse ne kadar caiz olur bilemeyecegim.

  • tasa oturma soguk ceker  (05.06.12 22:02:55)
Kur'an Hatim programları vardı bir sürü ücretsiz olarak. Ben de orjinal dvd'sini almıştım bir ara. Mehmet Emin Ay seslendiriyordu. İnternet'ten indirenlere hakkını helal ediyordu hatta bir arkadaş Bursa'da iken görüşmüştü.

(bkz: Alim)
  • steam  (05.06.12 22:13:06)