[]

Anadolu Yakası - Pilates

Daha önce de sorulmuş ama belki aranızda yeni başlayan vardır, birilerinden duymuş olan vardır. Caddebostan taraflarında makul fiyatlı pilates yapabileceğim bir yer arıyorum.
www.caddepilates.com buraya sordum az önce aylık 300TL fiyat çekti haftada 2 günlük grup dersine..:(
böyle sınırsız gidilebilecek aylık 100-150 civarı bildiğiniz tanıdığınız bir yer var mıdır?
şimdiden teşekkürler

 
sanspa-altiyol.com tavsiye ederim. Bildiğim kadarı ile haftada 3-4 gün plates dersi de var.


  • garfield13  (05.06.12 11:13:28) 
www.b-line.com.tr buraya da bakabilirsiniz eğer yakınsanız diyecektim ki caddebostanda arıyormuşsunuz. neyse dursun belki işe yarar :)


  • pokerface  (05.06.12 13:12:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.