ölen kedisini helikopter yapan adam

ne kadar normal karşılanmış amına koyayım, millet gülmüş falan bi de sözlükte...

vay be!

haklısın.

  • excusez  (05.06.12 00:40:44)
normal değil, çok saygısızca ve terbiyesizce bi durum bu. kediyi sahiplen, bak yedir içir, ölünce de bedenini makina gibi kullan.
fakat sitede ki o görsel... gülesim geliyor ardından kendime kızıyorum. sinir bozucu bi durum.

  • rayde  (05.06.12 00:50:13)
Normal bir şey bence. Ben ölünce benden de uçak yapsalar keşke.

  • coldbound  (05.06.12 00:53:42)
Hayvanları insanlar dolduruyor, bu arkadaş da içine makine koymuş ve helikopter yapmış, neden normal karşılanılmasın ki? Ha pamuk ha başka bir şey.

  • dampire  (05.06.12 00:57:58)
ben her şeyi geçtim nasıl acaba içini döküp sonra da makina bağlamış ben dokunamazdım bile

  • cometome  (05.06.12 01:00:59)
bence çok sapıkça.

  • repins  (05.06.12 01:05:00)
gülmekten geberdim desem yeridir. final haftası psikolojisi de olabilir.

  • roket adam  (05.06.12 01:09:54)
ben yoruma öldüm
''ölen karısını da boeing 747 falan yapabilir. dikkat etmek lazım.''

  • Thunderbirds  (05.06.12 01:29:43)
once guldum, sonra uzuldum. adamin pek bi duygusal bagi yokmus sanirim kedisine karsi. bi de ineklerin ustune dogru hareket ettiriyor. bi de konuyla ilgili film onereyim; www.imdb.com

  • toshiro  (05.06.12 02:11:45)
Bahsi geçen görselle NTVMSNBC'deki haber başlığı çok komikti lan, ayrı ayrı güldüm ikisine de bayağı.

  • uyku inadim inat  (05.06.12 04:03:30)
yurt dışında çok karşılaşılan bir olay, ölen hayvanı doldurup saklamak.
bence saçma.
sürekli doldurulmuş ev hayvanı görenler için normal bir davranış.
hatta yapan kişinin sanatçı olduğunu düşündüğümüzde oldukça verimli bir davranış gerçekleştirmiş.
quadrocopter açısından bakarsak oldukça problemli bir zamazingo olmuş.
kedilerin aerodinamiği de o kadar iyi sayılmaz. kötü bir tercih.
  • thebug  (05.06.12 09:45:10)
öluye sayginin gömmek olmasi zorunlulugu olmadigi bu dunyada normal olabilir. ki öluyu gömmek insana özgu bir seyken. yargilamamak lazim.. Tek dogru yok ahlak ve saygi konularinda.

  • natnan  (05.06.12 10:27:34)