Bilgisayardan 3D film izlemek

Bu yapılabilniyormu, yani gözlükleriyle filan oluyormu öyle ?

Evet oluyor

  • coca--cola  (04.06.12 20:43:40)
tabi monitor un buna uygun olması lazım, seyirin saglıklı olması için.

  • rurouni  (04.06.12 21:11:19)
3d destekli monitör
3d destekli bir ekran kartı ile mümkü olması gerek. belki anakart da özeldir onu bilemem. kısacası değmez. 3d tv al daha mantıklı.

  • lorenzen  (04.06.12 21:12:02)
kardeş ekran 3d özellikli olmalı + film 3d versiyon olmalı + tabi 3d gözlük olmalı. böyle bir bilgisayar var mı bilmiyorum. kaldi ki 3d zevki anca 55" ekranlarda falan yaşanabilir. bu bilgisayardan zevk alınacak bir şey değil. zaten buna uygun medya da çok az yani

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (04.06.12 21:15:38)
ismini hatirlamadigim bi program donanim desteklemese de boyle 3d seyler yaptiriyodu ama performans iyi degil. 3d gozluksuz bi toshiba qosmio f750 isini gorebilir. ya da yeni nesil toshiba'larin cogu disari ekrana 3d destegi veriyor. 120 hz bi projeksiyona baglarsan 3d gozluk ile 3d goruntu alabilirsin 3d tv ve notebook'un olmasa bile. diger markalarda da vardir belki de alakam olmadigi icin bisi diyemicem reklam gibi olmasin.

  • abtash  (04.06.12 22:01:00)
Asus hp ve lenovonun böyle bilgisayarları var. Dünya ticaret merkezi bimekste vardı en son

  • coca--cola  (04.06.12 22:50:59)
hp'nin bi monitörü vardı 23" 3d monitör. fiyatı da 550-600 lira falandı sanırım. 23" monitörler zaten 400 lira civarında olduğu düşünülürse yeni monitör almayı üdşünüyorsan mantıklı olabilir sanki. ama şu gözlük işi adamı sıkıyor, bunun gözlüksüzü da adam akıllı performans verse bence daha iyi olur.

  • barix  (05.06.12 09:28:39)
@barix, cihazda 3d desteği yoksa 3d ekran bir işe yaramaz.

  • abtash  (05.06.12 11:05:14)