Haydarpaşa-Gebze Banliyö Tren Hattı

Haydarpaşa-Gebze Banliyö Tren Hattı'ndaki Göztepe istasyonu, istasyon caddesinin mi üstünde? Hani barker,mcdonalds,c&cnin olduğu yerde. Bi de erenköy veya suadiye istasyonları da nerede tam? En azından bi adres verseniz de google mapstan baksam

evet mc donadlsın oldugu yerde goztepe ıstasyonu.

suadıye tren ıstasyonu bostancıdan bı sonra, bagdat caddesıne bakar.

erenkoy tren ıstasyonu da ethemefendı'dedır. bagdat caddesı ıle mınıbus yolu arasında.
  • fenerliyim ama feneri delgado  (04.06.12 12:13:58)
google maps'te sırasıyla "Göztepe Tren İstasyonu, Istanbul, Türkiye", "Suadiye Tren İstasyonu, Istanbul, Türkiye" ve "Erenköy Tren İstasyonu, Istanbul, Türkiye" diye aratınca çıkıyor zaten.

  • demcan  (04.06.12 12:14:14)
göztepe istasyonu dediğin yerde. Erenköy istasyonu bağdat caddesinde divan vardır, kantarcıydı sanırım durağın ismi, o sokağın en sonunda. yukarında ise erenköy'ün çarşısı var, biraz yürünce minibüs caddesine çıkarsın. Suadiye istasyonu da caddede zara mağazası var karşısında teknosa, işte onun sokağında.

Göztepe istasyon minübüs yoluna, diğer 2'si bağdat caddesine yakındır.
  • bilan  (04.06.12 13:51:19)