Steam Kullananlar Beri Gelsin

Aşağıdaki web sitesi hileli mi? Şifre istiyor ve alan adının Steam ile alakası yok.. Milletin şifresini toplamaya yönelik bir site olduğundan şüpheleniyorum.. Kullanan varsa giriş yapacağım..

steamsgameadder.roxorgamers.com

Son olarak aşağıdaki adresten dün arkadaşım oyun kazandı.. Sitenin aracı olduğunu, kişilerin ise oyun hediye ettiğini söyledi.. Hediye verenlerin çıkarları nedir bilen var mı? Yani ne kazanıyorlar...

www.steamgifts.com

Düzgün bir site değil bence uzak dur boşuna kaptırma acc'yi.

  • Vicy89  (04.06.12 00:00:15)
Ben söyleyim olayı sen hileli mi değil mi karar ver. Steam ve e mail şifresini istiyor, arayüz steam websitesinin arayüzünün aynısı ve diğer linklerde steam anasayfasına yolluyor.

Muhtemelen çeşitli yerlerde steam anasayfası olarak linki geçiyor ve tıklayanların hiç çakmadan malum bilgilerinin girilmesi isteniyor.
  • juusto  (04.06.12 00:00:21)
Peki ikinci link neyin nesi? Dün arkadaş oyun kazandı.. Ayrıca Steam'ın şifreli oturum açma scriptini kullanıyor? Hediye verenlerin çıkarları nedir?

  • synche  (04.06.12 00:03:16 ~ 00:05:06)
çıkarı olmasına gerek yok ayrıca o sitede puan usülü bişeler olması lazım. Bir de 2.sinde dikkat ettiysen sign in through steam der, yani şifre mifre istemez yukardaki puştlar gibi.

  • juusto  (04.06.12 00:08:36)
hediye kazanmış ordan biz de girmiş olduk senin sayende.reklam falan belki

  • dynamo  (04.06.12 00:09:39)
ilk siteye girdiğimde norton 360'ın tepkisi: i.imgur.com

ikinci site güvenilir.
  • cro.magnon  (04.06.12 00:28:11 ~ 00:28:58)