Yabancı dil öğrenmenin en sağlam yolu ?

Para tuzaklarına düşmeden nasıl halledilebilir?

önce kulak aşinalığı kazanmak. dizidir filmdir müziktir. sonra da sağlam bir gramer eğitimi almak. bahsettiğiniz gibi "1 ayda ingilizce öğretiyoruz" olayı pek mümkün değil.

  • e.galois  (03.06.12 19:03:10)
mümkünse o dilin konuşulduğu o ülkede bir süre yaşayarak

  • in vino veritas  (03.06.12 19:17:20)
Dil dile değcek

  • units  (03.06.12 20:00:44)
kendi kendine halletmen zor sıkıcı ve çok çaba gerektirir filmle şarkıyla altyazıyla falan hiç uğraşma git yazıl bi kursa öğretsinler ha kurs devam ederken bunları kesinlikle yap ki sağlamlaşsın gelişsin yabancı dilin. onun dışında dili çat pat bilipte bir ülkede yaşamakta anlamsız ve gereksiz. haber siteleride yarar sağlamaz uğraşma.. birilerinden eğitim alman senin yararına. o temeli al ki bu sayılanları yapabilesin.

  • tekila shot bardağı  (03.06.12 20:29:34)
imkanın varsa yurtdışı tabii ki. onun dışında Rosetta Stone diyorum. Ayrıca filmleri ingilizce altyazıyla daha sonra altyazısız izlemek..

  • sıfırbir  (03.06.12 20:39:08)
bilmem kaç yüz saat eğitim ve ardından yurtdışı tecrübesi ve sertifikasyon.

  • roket adam  (03.06.12 21:08:51)
hazırlık sınıfı olan bir üniversite kazanmak. beleş ve garanti.

  • i ve been mistreated  (04.06.12 05:14:13)