[]

Balayı Çiftine Tavsiye

Şimdi ilk başta Paris'e mi gitsek diye düşündük ama sonra vizesiydi pasaportuydu uğraşmak zor geldi =) Bir de oraya gidersek daha az gün kalıp ve muhtemelen bir "dinlenme" aktivitesi olmadan dönüp işe başlayacağımız için vazgeçtik ama mallık mı ettik bilemiyorum.

Şimdi Bodrum'da bir yerlere gidelim diye düşünüyoruz. Var mı önerebileceğiniz bir otel (fiyat önemli değil)? Böyle güzel denizi olsun, yeşilliği olsun, eğlencesi olsun? "İsis Hotel & Spa" varmış bi ama ben anlamadım hakkında bir dünya şikayet de var (gerçi hangi otel için yok ki =))..

Ya da Paris olayını bir daha mı düşünsek biz? Daha çok dinlenelim-hoş vakit geçirelim insanlarıyız ama bilemedik.. Bu arada, Eylül başında olacak balayı.

 
Hocam ben iki otel tavsiye edeceğim, bodrumda değil ama..
İlki Adam & Eve, diğeri ise rixos tekirova..
Özellikle tekirova rixosun bulunduğu koy harika.. Ben hayran kalmıştım gittiğim de..

Rixosun bir de bodurumda oteli varmş sitesinde gördüm şimdi ama onu bilemeyeceğim.
  • chaoslord  (02.06.12 15:17:42) 
bence hazır vakit varken ve müsaitken yurtdışı gezmek daha mantıklı

vizeydi falan uğraşmak istemiyorsanız alternatif: (bkz: dubrovnik). üstelik paris kadar gelişken olmadığı için orası kadar da yormaz.

bodrum'a hafta sonu bile gidilebilir.
  • la noix  (02.06.12 15:20:01) 
Bence Parise gidin. Canınız dinlenmek istiyorsa evde kalın Bodruma da gitmeyin. Bodrum yormayacak değil çünkü.


  • sharon and hope  (02.06.12 20:31:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.