nikah şahitliği nasıl? güzel mi?

ya benim kuzen evleniyor yarın. tutturdu "nikah şahidim olucaksın" diyor. başka da bir şey demiyor. öyle fazla gelenekçi bi aile değiliz ama orada evliliğe en uzak insanlardan birisi ben olucam. 24 yaşında kendi halinde bi öğrenciyim işte. "mutlu evliliği olan birisine yaptırmazlar mı bu işi? şu an saçmaladın panpa.." dedim, "beraber büyüdük, bu ilişkinin de başından beri her şeyini biliyorsun. şahitlerinden birinin de sen olmanı istiyoruz." dedi. bi bakıma adam haklı beyler. ama inadı da inat ha.. bilemedim olur mu ki lan?! niyeyse büyük sorumluluk gibi gözüktü gözüme. zaten gülerim ben. neyse, işte bunu bilemeyecek kadar uzağım bu işlere. sorum şu, benim bunlara nikah şahidi olmam abes kaçar mı? biz erkek tarafıyız sonra "ay bekar kızın ne işi var orada?" falan demesin kız tarafının büyükleri aslkdasjld

süper bi heyecan. öyle büyük bi sorumluluk değil.
ol sen ol.

  • el magico  (02.06.12 03:05:04)
çok da numarası olan bi şey değil. bi de benim imza atma olayım çok uzun sürmüştü, ikamegah filan yazmamı istemişlerdi masada, can sıkıcı bi durumdu o defterle o kadar vakit geçirmek. ha bir de nikah memuru adımı yanlış söylemeyeydi iyiydi.

  • devilred  (02.06.12 03:22:53)
bence olun. hiç olmadım ama sırf "anı" olsun diye olmak isterdim.

ne abes kaçacak ya, alt tarafı imza atacaksınız.
  • infernal majesty  (02.06.12 06:46:00)
aynen bir olayi yok. adamlar evet diyecek sende izleyecen. bekari, evlisi fark etmez. :)

  • helenart  (02.06.12 08:41:24)
onlar evleniyor. senin rolün çok küçük abartma

  • ser-ra  (02.06.12 10:07:00)
ben oldum. güzel birşey. sizde olun
ancak, bir anda olup bitiyor :D anlamıyorsunuz bile.
kesinlikle olun
evet olun
tek gereken şey kimlik onuda siz masaya oturmadan 3 dakika önce istiyorlar
  • kisa  (02.06.12 18:53:37)