lise ogrencisi icin korku romanı

tavsiye edebileceginiz bir kitap var mı??

dracula-bram stoker

  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (02.06.12 00:31:53)
stephen king - misery

  • ayemgoing  (02.06.12 00:33:35)
Hocam lise öğrencisi diye özellikle belirtmenin sebebi korkunun dozajını ayarlamamız gerektiğini anlatmak mıdır, yani "Aman bu lise öğrencisi çok şaapmayın, az korkunç olsun" gibi ? :D

Hayvan Mezarlığı - Stephen King
Yalnız kitap neyle ilgili diye vikipediye falan bakma, ben daha önce bakmıştım sonunu bile yazmış adamlar :)
  • Harpp  (02.06.12 00:35:42)
hacım şimdi tıvaylayttır falan moda ya. ondan ilgisini de çeker diye düşündüm. drakula korkutucu biraz tamam da lise çocuğunu o kadar etkilemez ben de lisede okumuştum.

  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (02.06.12 00:39:30)
@harpp korku romanları konusunda pek bilgili olmadıgım icin bilemedim acıkcası. biraz arastırayım dedim ama konulara bakınca kararsız kaldım :)

  • antikitleruhlu  (02.06.12 00:44:57)
Buick 8, gecenin bir karanlığında sessiz ortamda okunursa götüm götüm atarsınız, garantili.

  • uyku inadim inat  (02.06.12 01:09:10)
edgar allan poe

  • skywalkeremre  (02.06.12 01:52:42)
stephen king- kujo
gerilim ağırlıklı bi kitap, hemen okuyup bitirirsin garanti:)

  • megalomaniac  (02.06.12 02:13:00)