telefonu bilgisayardan şarj ederken bilgisayarın şarj durumu?

telefonu bilgisayardan şarj edeceğim, bilgisayar fişe takılı olmayacak, bilgisayarın şarjı da mı daha çabuk biter?

evet.

  • jangara  (01.06.12 17:40:18)
Evet. Ama cok farkedecegini sanmam.

  • crown  (01.06.12 17:40:30)
yukarıda ki iki cevapta yanlış.
ikisi de şarj olur

  • arden v2  (01.06.12 17:43:24 ~ 19:54:02)
arden nasıl oluyor o?

  • jangara  (01.06.12 17:45:36)
fişe takılı olmadan nasıl şarj olur, soruyu yanlış okumuşsun :)

biraz çabuk biter ama farkedilmez bile.
  • himmet dayi  (01.06.12 17:46:39)
beyler o zaman sorumu şöyle düzelteyim, benim akşam otobüs var, 10 saatlik falan yol, telefon da iphone, malum şarj durumu. bilgisayardan dizi mizi izlerim o ara da telefonu şarj ederim diye düşünüyorum. eğer bilgisayarın şarjını çok çabuk bitirecekse etmiyeyim. ama çok farketmez diyorsanız takayım :)

telefondan da bolca müzik dinlerim, internete girerim. uyuyamam ben otobüste o yüzden telefonsuz bilgisayarsız kalmayayım diyorum.
  • kivanc1  (01.06.12 17:52:12)
otopislerde usb girişi oluyor artık genelde. telefonu ordan şarj et?

pil eski değilse çok farketmez. misal benim emektarın kalbi dayanmaz öyle şeylere.
  • jangara  (01.06.12 17:54:22)
@jangara
ben o usb girişinde zamanında ipod touch'ı şarj edememiştim. ondan bu soruyu sordum. olursa tabi yine takla ata ata şarj ederim ordan :)

  • kivanc1  (01.06.12 17:56:21)
Otobüslerde trafo da oluyor artık.

Hatta sanayi ceryanı olan otobüsler bile var. (3 faz bir nötr bir toprak)
  • insanlik icin buyuk bir adim  (01.06.12 20:08:28)
otobüs usbleri hakikaten degisik. gecen bi grup gezisinde kimi koltuktakiler şarj ederken hemen yanındaki etmeyebiliyordu. bence o cihazlarda bir voltaj problemi var cunku ne tesaduftur ki aynı alet yuzunden kulakligim yanmişti.
laptoptan şarj etsen pek bişe farkedecegini sanmiyorum.

  • sAINT  (02.06.12 00:18:58)