Film önerisi !

Selam arkadaşlar,
Bugünlerde eski yeni farketmez kendi için, aradıkları için, yolculuğa çıkmış konusu yollarda geçen hayatın hedeflerin sorguladığı belki aşkı bulduğu bir kahramanın bulunduğu bir film adı aklınıza geliyorsa yazabilir misiniz? İzlemem gerekiyor. Sanırsam bir film vardı bir kızın hoşlandığı çocuk için CD ve albüm hazırladığı ama başka filmlere de açığım. Teşekkürler şimdiden.

tam olarak aradığınız şey olamayabilir ama yine de tavsiye ederim.
www.imdb.com

  • yokartikdahaneler  (01.06.12 17:31:08)
"...yolculuğa çıkmış konusu yollarda geçen hayatın hedeflerin sorguladığı..."

Into the Wild filmini özetlemişsin. Müthiş bir film bana göre.

www.imdb.com
  • himmet dayi  (01.06.12 17:34:02)
Sans toit ni loi www.imdb.com
the straight story www.imdb.com
into the wild www.imdb.com

aradığın bunlardan biri değil ama yolculuk deyince aklıma gelen sağlam filmler bunlar.
  • late viper  (01.06.12 17:35:35)
bu geldi aklıma:
(bkz: alice in den stadten)

  • tepedeki psychedelic adam  (01.06.12 17:39:54)
incendies
gadjo dilo
exils
transylvania
latcho drom
the motorcycle diaries
central station
little miss sunshine
the darjeeling limited
  • zihuatanejo  (01.06.12 17:52:41 ~ 18:04:05)
The Motorcycle Diaries www.imdb.com
daha sig bir film istiyorsan:
in july www.imdb.com

ve ayrica into the wild +1
  • perkele  (01.06.12 18:02:00)
Thelma & Louise www.imdb.com iki kadının yol hikayesi
Easy Rider www.imdb.com iki adamın yol hikayesi
U Turn www.imdb.com yarım kalan bir yol hikayesi
Even Cowgirls Get the Blues www.imdb.com hayattaki yerini arayan bir kızın yol hikayesi
Scarlet Diva www.imdb.com kendisiyle ilgili imajını çevresine, dünyaya da kabul ettirmeye çalışan bir kadının yol hikayesi
  • james choice  (01.06.12 18:08:25)
jack&norah's infinite playlist

  • hersheyss  (01.06.12 21:35:25)
bahsettiğin film elizabethtown olsa gerek

  • branwen  (02.06.12 00:21:29)