[]

Taahhütlü internet ve taşınma durumu

türksat'tan hizmet alıyorduk. taşındık, dilekçe yazdık biz sizinle çalışmayı istiyoruz, nakledin gari dedik. onlar da eve mektup yolladı, dediler ki, biz altyapımızı güçlendireceğiz, sizin oraya hizmet sağlamayı planlamıyoruz. kapatmak istedik, taahhütünüz var 500 tele'ye yakın para ödeyeceksiniz. o zaman durun kapatmayın dedik. şimdi bir çözüm bulmalıyız. e, haklıyız bence. biz taahhütten vazgeçmiş değiliz ki, onlar servis sağlamıyor. nerelere gideyim de bu sorunu çözeyim ahali? deneyeniniz var mı? peki kendisine transfer olduğumda bu bedeli karşılayan iss var mı?
 
karşılayan iss bulamazsın hacı. kapattırmak zorunda kalıcaksın gibi geliyor bana.


  • bir kac yazar once  (01.06.12 11:07:41) 
bir ara reklamlarda dönüyordu böyle ifadeler. belki deneyen, hatırlayan vardır dedim de... 500 tele de çok be ya.


  • psikolog sulugoz  (01.06.12 12:06:10) 
bence hukuki bi çıkışı vardır o işin ama tabi astarı yüzünden pahaı olur


  • hazara  (02.06.12 09:48:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.