Bu Koreli Hatunun İngilizcesi Nasıl?

İngilizce Dilbilgisi bakımından bu Koreli hatunun ingilizcesi nasıl? hangi seviyede sizce bu? İngilizce öğretmeni olabilir mi? Ben şöyle bir baktım native seviyesinden oldukça uzak, yaşı genç, yurtdışına gitmeyi hiç düşünmüyor kendisi, Korede nereye kadar ilerletebilir ki bunu, oraya yakın avusturalya veya filipinlere gitmesinde yarar var bence;
---------------------------------
Umm... new cute girl... you dont like idols? haha cuz many idol girls are cute :p

as you said that, i googled pretty little liars but i dont know the main poster what you saw ㅠ.ㅠ who was your favorite girl?haha. the shortest girl??? mine is the one whose looking is estern girl way. haha is she your type girl?:P

why my picture reminds you of coffee prince?????? yes i use B.B cream and sometimes use circle lenses. i uploaded my pics here wearing circle lense pic and without pic! can you recognize which one is wearing or not?? in korea someone do photoshop but not every girls do ^^ and girls all over the world have their own makeup tricks haha. its not different things i think :P we can do skype chat if you want^^ then will you disappinted at me? hahahaha.

omg are you kidding? i saw your new pics and you are not fatty or ugly at all.. your face like a baby omg haha. andyou have lots of tatoos! wasnt it hurt?? ㅠ.ㅠ

nope! im not going to abroad for college. its enough in Korea haha. yes i want to move to another city, Pusan have you heard about this city?^^. i dont know well what i want to be ㅠ.ㅠ i wanted to be a english teacher but im not sure right now.. my major is english but im not good at englishㅠ.ㅠ............. and minor is korean.. so i want to be a korean teacher for foreigners at University. not sure yet... im confused...

early marriage hahahahaha thats good idea! haha but.. with whom???? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

pek iyi değil. daha özenli konuşursa daha iyisini yapabilir gibi duruyor, yani chat ortamından kaynaklı bi dilsel özürlülük mevcut ama gene de iyi değil.

  • cro.magnon  (01.06.12 03:55:21)
İngilizce öğretmeni olmaktan çok uzakta bence.

  • mcsword  (01.06.12 04:20:14)
Trde devlet okullarındaki birçok ingilizce öğretmeninden iyi durumu da orda iş yapar mı bilemeyiz.

  • Saat1  (01.06.12 05:17:45)
gayet iyi. cunku oldukca ense tokat bir muhabbet bu...

  • compadrito  (01.06.12 07:15:20)
gayet iyi gayet güzel temel var.. nesini begenmediniz o da begenmemiş kendi ingilizcesini bu yüzden öle bi yargı oluşmuş heralde.. topu topu 3 tane yanlış yapmış.. ki bu da geyik bir chat yani..

  • metaxa  (01.06.12 08:47:59)
çokta iyi sayılmaz bize göre. ama korede geneli ingilizce bilmiyor. hatta bu kadar bilmesi bile başarı. öğretmen olmaz ama guzel turist rehberi falan olur. ayrıca asyalıların alayı mail ortamında penfriend tarzı arkadaş buluyor kısa sürede geliştirebiliyor bu sayede.

  • eja  (01.06.12 09:11:22)
A2+, zorlarsak B1 derim. 3-4 gramer hatası var. imla noktalamayı saymıyorum.

  • bugysm  (01.06.12 18:57:22)