Duvarlarınızın rengi

Odanızın duvarlarını ne renk? Ne renk olsun isterdiniz? En çok hangi renk duvarları seversiniz, hangi renk kesinlikle kullanılmamalı? Kombin serbez

Ben odayı karartan renkleri sevmiyorum, insanın içine huzur veren renkleri seviyorum...

Ama sadece film izlemek için bir odan oalcak, orası iç boğucu, odayı karartan bi renk olabilir.

Birde etrafta tanıdık bi iç mimar varsa, LCD televizyonun arkasını örme, tuğla duvar yaptırın, sadece bir kısmını...evi çok farklı ve şahane gösteriyor gerçekten...

Birde bu linke bakabilirsin;
www.kendieviniyarat.com
  • denizaya  (01.06.12 03:50:52 ~ 03:53:34)
su an "kese kagidi" rengi tum ev.
oyleymiş adı.
en çok sarıda mutlu oluyorum.
  • cedilla  (01.06.12 04:09:47)
bizim duvarlar beyaz sanırım. açık maviyi severim. şunun gibi:
www.roverhomes.com

  • ermanen  (01.06.12 05:20:27)
nefti yeşil bugün boyucam hatta

  • aşksız prens  (01.06.12 07:25:46 ~ 07:30:27)
koçtaşta renk bıdısından seçiyorsun istediğin rengi.makinesi var 2-3 dk da karıştırıp veriyorlar hemen.marshall marka olanlar sanırım

  • aşksız prens  (01.06.12 08:53:54)
salon lila, benim odam gül kurusu, mutfak ve kardeşimin odası turuncu ile sarısı arası bir renk. mobilyalarla uyumlu olunca çok tatlı oldular bence.

  • psikolog sulugoz  (01.06.12 09:24:12)
Günün birinde kendi evim olursa tüm evin duvarlarını siyaha boyamayı düşünüyorum.

  • Cimo  (01.06.12 10:06:08)
annemin evindeki odam turuncu... gayet guzel oluyor, aydınlık, parlak, insanın ici acılıyor.

kendi evimdeki kırık beyaz gibi, değiştirmeye izin yok.
  • sopiro  (01.06.12 11:18:39)
odam açık kahverengi ama hep şarap rengi bir kırmızı istemişimdir. boyamaya cesaret edemiyorum.

  • artikbenimdebirvolvomvar  (01.06.12 12:41:56)
kirada oturuyorum. bütün evi şampanya rengine boyamışlar. kesekağıdı ya da limon küfü tercih ederim ben. gerçi boyadan ziyade çok şahane duvar kağıtları var. kendi evime duvar kağıdı yaptırırım.

  • hersheyss  (01.06.12 13:47:23)
Işık alan bir oldam olsa, karşılıklı duvarları koyu kırmızı ve koyu yeşile boyamak isterdim. Çook güzel oluyor o.

  • balekmek  (01.06.12 14:09:12)
filli boya kese kağıdı rengin adı.

daha fazla ışık alıyor olsaydı siyah beyaz dikine çizgili duvar kağıdı isterdim.
  • kayranin kedisi  (01.06.12 22:26:07)