mp3 çalar sorunu

Kardeşime daha geçen hafta philips go vibe 4 gb mp3 çalar aldık, önceden de philips i vardı, bir iki sorun yaşamıştı ama yine aldık işte.

Sorun şu, cihaz laptopa bağlı şarj ediyor, şarj olayında bir sorun olduğunu tahmin ettim zaten de durum şu:

Tam şarj oldu! diyor ekranda, 2 dakika sonra tekrardan şarj... diyerek şarja başlıyor. Sonra tekrar tam şarj oldu! diyor ve tekrardan şarj... diyerek başlıyor.

Bunu sormak saçma da, direk aldığımız yere gidip kutusuyla servise ya da değişimi için (kulaklık var kutuda kulaküstü kullandık) talepte bulunabilir miyiz? Yoksa illa servise mi gidecek? Ürünü alalı 2 haftayı geçmemiştir yani.

Servise gidecek.

  • daddy  (01.06.12 02:15:37)
Bir kere philips mp3 çalar alma gafletinde bulundum (nasıl gözüm karardıysa artık) Bir daha üste para verseler almam. O kadar söyleyeyim...Alacaksan İpod...

  • Son Müzakereci  (01.06.12 12:06:10)