sahibinden de satilan sennheiser marka kulakliklar

selam ahali.
Şimdi burda satılan kulaklıklar var mesela cx 300 50-60 hatta 40 lira. Bunlar sahte mal mı yoksa gerçekten orijinal mi? Millet kulaklığın da mı sahtesini üretiyor. Çok param yok elimde ki kulaklık bozuldu. Yeni bir tane almam lazım. Güvenilir bir yer yok mu uygun fiyatlı?

d&r dan aldım ben.

  • arden v2  (31.05.12 11:58:39)
cx 300 40 lira olamaz.

d&r, elmacisepetinden fiyat karşılaştırın.
  • bonjurkes  (31.05.12 11:59:22)
Kulaklığın sahtesi o kadar çoktur ki anlatamam. Türkiye fiyatı 500-600 olan kulaklığın 100-150 liraya güya orjinalleri olur mesela.

  • jesterdvine  (31.05.12 12:02:38)
%100 sahte. o fiyata yani. sahibinden.com dakilerin hepsi sahtedir demiyorum.

  • girl in a coma  (31.05.12 12:36:10 ~ 12:41:47)
Yurtdışında bile çok rahatlıkla replikaları satılabiliyor tutulan ürünlerin. öyle de bir yapılıyor ki dinlemeden sahte olduğunu anlamanız mümkün değil, dinlemek için de malum pakedi açmanız gerekiyor, açınca da iade olmuyor... diye gidiyor ve elinizde kalıyor. bir de bir ürünün satılabileceği değerin çok altında bir fiyatla satlıyorsa altında çapanoğlu aramak lazım. bir akıllı biz değiliz, çakal dolu dikkatli olmak lazım.

uygun yere gelince ben vatandan aldım eşime sennheiser, en uygun orası idi. bir de limangoda akg kampanyası bitmediyse oraya bir bakın. yine limangoda elma sepeti kampanyaları oluyor.

selamlar.
  • ohtararan  (31.05.12 12:41:46)
mymemory gii göndrrim yapan bildiğiniz bir site var mı peki?

  • hoot  (31.05.12 12:46:46)
  • jesterdvine  (31.05.12 13:28:03)