denizli'de ne yapılır ?

Selam deplase olan yoldaşlar.
Yarın Demirspor maçı için Denizli'de olacağız ama öyle gezecek kadar vaktimiz yok. Şehir merkezinde görülecek daha doğrusu güzel yemek yenecek, bunu yemeden gelme dediğiniz bir şey var mı ?
Teşekkür ederim.

bayramyeri'nde "kebabçı enver"-denizli kebabı

kaleiçinde "selin et lokantası" bak burası inanılmaz güzel ve ucuz. esnaf lokantası. yalnız tarif etmesi biraz güç, ilgilenirsen kroki bile atabilirim.

sanayi'nin orda "akçeşme kokoreç" hürriyet'in en iyi 10 listesine falan girmiş fenerli bi abimiz. sümerpark'ın arkasında kalıyor burası

bir de şehir merkezi hala kazılı. arabayla bir yerlere gitmeniz zor. bi yerden inip dosdoğru ilerleyin. merkezde yapcak da bişey yok zaten.

belediyenin ordaki taşşakaltını görün bi de
  • la noix  (30.05.12 22:11:18)
hepsini not ettim. sabaha karşı yola çıkıyoruz. şehre aç ineceğiz hepsine gidemeyiz ama denizli kebabı ve kaleiçi için uğrayabiliriz oralara.selin et lokantası çok karmaşıksa hiç zahmet etme bu kadar yazmışsın sağolasın.

  • baris daima  (30.05.12 22:14:31)
vaktiniz olursa ve yeşillik olsun, çiçekler açsın vs diyorsanız. çamlık'a da uğrayın bi. stada 20 dakikalık yürüme mesafesinde falan.

öğlen vaktinde güneşten kaçmak için iyi olabilir.
  • fuel oil  (30.05.12 22:35:48 ~ 22:36:19)