Beşiktaş'ın FEDA T-Shirtü

Beşiktaşlılar!

Beşiktaşımın Feda T-Shirt'ünü alacağım ama boyu konusunda emin olamıyorum. Yurtdışında olduğumdan internet üzerinden alıp İstanbul'daki ailemin evine yollatacağım. Kendimi tarif etmem zor ama 2010-2011 Sezonu Beşiktaş Futbol Formalarından beyaz olanın "large"ı bana tam oluyor. Bu durumda Beşiktaş'ın Feda Tişörtü'nün M, L, XL'den hangisini almam gerekir. Bahsettiğim forma şudur:

www.besiktasformalari.com

Sağolun...

olaya farklı bir yerden yaklaşıcam ama;

şimdi ben bir galatasaraylı olarak 2005 yılında 100. yıl forması almıştım kendime. o zamanlar 60 kilo idim. XS almıştım. aynı yıl bir de metin oktay t-shirtü almıştım. o da XS idi.

2010 yılında arkadaşım bana hediye olarak o sezonki parçalı formayı almıştı. 75 kilo idim. L bedendi.

yıl 2012. ben 90 kiloyum. ve her iki forma da oluyor bana. hem de neredeyse birebir oluyor ikisi de. ama metin oktay t-shirtü olmuyor.

demem o ki, buradan bir çıkarım yapacak olursam. bence t-shirtü XL alabilirsiniz. yıkamalarda formalardan daha çok çekmeye, daralmaya, küçülmeye müsaitler bence. ama sonra "aman efendim bol geldi" diye kızmak yok?
  • fuel oil  (30.05.12 21:10:02)
@fuel oil

Çok sık giyeceğimi sanmıyorum; yüksek olasılıkla L ısmarlayacağım. Sağolunuz... :-)
  • metal revolution  (30.05.12 21:12:33)
kesimi bol medium da olabilir

  • hazara  (30.05.12 21:27:25)
@hazara

Kesim farkının oldğu modelleri mi var?
  • metal revolution  (30.05.12 21:58:54)
formada small giyiyorum tshirt'te small ve medium oldu ama small aldım kolları daha dar oldu diye. forma bedeninle aynı ya da bi küçüğünü alabilirsin, tshirt kesimleri biraz bol.

  • paez  (30.05.12 23:36:45)
sanırım standart

  • hazara  (31.05.12 01:56:04)
Formada medium giyen bir arkadaşım small'un tam olduğunu söyledi. Ben ne alayım dediğimde sana Medium olur dedi. Ben formada large giyiyorum, t-shirt'ü medium alacağım. Tam olmasını istiyorsan giydiğin formanın bir altını, biraz bol seviyorsan giydiğin formanın aynısını al derim.

  • tahrik olmusken objektif olamam  (31.05.12 12:04:43)