Dikkat toparlayıcı/arttırıcı ilaç,besin v.s Ve Uyku.

Merhabalar, yakın bir zamanda ösym'nin hazırlamış olduğu fazla sorulu sınavlardan birine gireceğim.

Ancak soruları çözerken, ilk 15-20 sorudan sonra belirgin bir dikkat hatasından dolayı, işlem hatası, sorudaki bilgiyi eksik okuma, eksik yorumlama dan kaynaklı yanlışlar çıkarır oldum.

insan konuyu bilmeyip yanlış yaptığında çok dokunmuyor ancak bu şekilde sadece dikkat hatasından yapılan yanlışlar yüksek derecede bünyeyi etkiliyor sanırım.

Dışarıdan, doktordan, eczaneden ya da gnc türü yerlerden alabileceğim işe yarayan dikkat toparlayıcı ilaç,besin v.s var mıdır ?

birde düzensiz bir şekilde çok fazla uyuyorum.

geceleri oturuyorum ve sabah saat 8 sularında uyuyorum, akşam uyanmam 19:00-20:00'i buluyor. sonra 23:00-24:00 gibi tekrar yatıp yine 2-3 saat uyuyabiliyorum..

tamam uykumu iyi aldım derken, yine sabaha karşı uykum geliyor ve bu süreç böyle devam ediyor…

1 gün 11 saat uykunun ardından 12 saat oturduktan sonra kademeli olarak 14 saat tekrar uyuyunca, bunu birde sizlere sorayım dedim.

solgar rhodiola, neuronutriens falan var ama o kadar dramatik etkileri yok. daha kuvvetli ilaçlar için doktora gitmen gerekiyor.

  • merena  (30.05.12 09:00:37)
balık yağı hapı.

  • ayemgoing  (30.05.12 09:18:14)
(bkz: )www.eksisozluk.com

edit akbayram: kullanmadan önce hekime danış dememe gerek var mı acaba?
  • ben gülüyor muyum  (30.05.12 10:57:39 ~ 10:59:07)