Yazın çalışmak para kazanmak lazım şimdi

Merhabalar. Üniversite sınavından sonra çalışıcam.

Seçenekler:

Armutlu'da tatil köyünde günlük 30-40 lira civarı garsonluk.(tanıdık ayarlayacak)
Starbucks'ta part time.(Eğitimden haberim var, üniversitede de devam edebilmek için istiyorum)
Zara gibi bi yerde tezgahtarlık
Kadıköy'de herhangi bi kafede garsonluk
Sahaf gibi bi yerde çalışmak istiyorum aslında deli gibi ama bulamam sanırım.

Daha önceki yazlarda da çalıştım sayılır ama çok ciddi işler değildi. Yine de çalışkan bi insanım yapabilirim. Hem tatil paramı çıkarmak hem de kafa dağıtmak insan görmek istiyorum. Bayanım bu arada. Sizce hangisi en uygun olur?

en temizi armutlu'daki tatil köyü gibi görünüyor. ikinci sıraya zara'yı koyarım.

  • cro.magnon  (29.05.12 21:26:33)
Mağaza işi bunaltıcı ve sıkıcı.
Starbucks ve Zara olabilir. Özellike Zara deli gibi para veriyor. Arkadaşım çeyrek part çalışıyordu sanırım 700 liradan fazla para alıyordu.

  • hicunutmam  (29.05.12 21:28:10)
günlük fix ücretli işler verimsiz oluyor tavsiye etmem, gidip hemen harcayasın geliyo.

starbucks veya zara olabilir, hele de yukardakinin dediği gibiyse ücret süfer olur
  • nolmus yani  (29.05.12 21:38:44)
Garsonluk agir istir kaldirabilirim diyorsan yap.

  • serkan temiz  (29.05.12 21:51:33)
fiziğinizin durumu iyiyse ajansları teklif edebilirim.zira ben üni de okurken 4 sene ajanslarda çalıştım.harcımı ve ihtiyaçlarımın hepsini karşılamaya yeticek ücretler almıştım...ahh eski günler ahh

  • seindfeld  (29.05.12 21:54:55)