İcradan ev yada araba alan varmı?

İcradan ev almayı kafaya koydum sizce mantıklımı,aranızda tanıdığı veya kendisi alan varmı?birde sonradan bir sorun yaşarmıyım?

bende boyle bır baslık almıstım. bırısı galerıcılerın baglantısı var sana yedırmezler demıstı. ne kadar dogru bılmıyorum. bende dusunuyordum almayı. icralık dye bır sıte var orda sureklı cıkıyor ıcralık olanlar.

  • slash01  (29.05.12 18:11:25)
almadım yanlız teşebbüs ettim. evin sahibi gelip almak istedi bizden iyi niyetle rica etti pederde vazeçti adam tek başına girdi uygun sayılabilecek bir bedellede aldı. hani her zaman böyle rica eden birini bulamayabilirsin. :)

icra dairelerinin önünde bir pano oluyor genelde. oralardan bişey çıkabilir belki.
  • dokuzonbeş  (29.05.12 18:23:46)
İcradan ev aldık. Yalnız ev bir bankanın üzerindeydi. Yani bankadan aldık. Hatta aynı bankadan ev kredisi çektik. Hiçbir problem olmadı. Yalnız açık artırma oldu, evi almak isteyen başkaları da vardı. O heyecan yaratıyor.

  • franz kafka  (29.05.12 18:49:06)
Yasamazsin. Ama proseduru bilmiyorsan isi bilen birinden uygulamayi ogrenmen gerekir.

  • emininsel  (29.05.12 19:06:52)