şişme yatak kullanışlı mıdır?

iyi geceler ekşici gençlik!

2 ay kullanmak için çift kişilik yatağa ihtiyacım var.
açıkcası maddi olarak da eksilerdeyim.somya-döşek mi yoksa şişme yatak mı önerirsiniz?
ya da bunlardan başka bir alternatif var mıdır?

edit: iki öneriden en fazla söyleneni alacağım.
oylamaya açtım,hayırlı uğurlu olsun:)

uyumam mümkün değil şişme yatakta. direk yere yatmayı tercih edebilirim. değişik birşey.

  • cro.magnon  (29.05.12 01:23:03)
somya-döşek candır. döşekle büyüdük lan biz, ne şişme yatağı. ayrıca hiç rahat değil şişme yatak, bir kere yatmayı denedim, başaramadım. havasını indirdim öyle yattım yerde.

  • cmshn  (29.05.12 01:26:43)
yazın çok terletiyormuş.

  • goldentitan  (29.05.12 01:32:37)
Şişme yatak bende var, odama misafir geldiğinde pıs pıs şişiriyorum misafiri yatırıyorum. Çok rahat değil ama portatif pratik, hafif :)

  • dampire  (29.05.12 01:33:25)
@goldentitan bu aralar kullanacağım şimdi çok sıcak değil de evet dediğin gibi yazın kullanışlı olmayabilir.

  • vcellist  (29.05.12 01:33:49)
sıcakta falan ustune nevresım falan serer yatarsın orası sorun degıl

ama cok rahatsız, yerde mı yatıyorsun altında balon mu var bellı degıl, belın falan tutuluyor ama parasızlıgın gozu kor olsun iyi bir sey alana kadar yatılır okadar da kotu degıl dıyeyım
  • Bysb  (29.05.12 01:38:24)
bence şişme yatak gayet kullanışlı. amcam geldi kaldı bizde adam bir buçuk ay o yatakta yattı. çift kişlikti. hiç de şikayeti yoktu.
ama işte hergün indir şişir meselesi oluyor. uraşırım dersen bence kullanışlı.

  • vakumlu  (29.05.12 01:45:14)
@vakumlu bunu her gün şişirmek mi gerekiyor?
bir de bisiklet pompası falan almak gerek değil mi? yoksa yanında aparat da veriyorlar mı?

  • vcellist  (29.05.12 01:50:07)
ben bir-iki hafta şişme yatakta yattım sabaha kadar sönüyordu, nerdeyse yerdeydim. her şişme yatak öyle midir bilmem ama dandik bişeye de benzemiyordu pek. öyle şişman birisi de değilim ondan oldu desek. ben beğenmedim yani.
bendeki elektrikliydi. fişe takıyordun şişiyordu.

  • tepedeki psychedelic adam  (29.05.12 01:50:13 ~ 01:51:04)
spotçu diye tabir ettiğimiz yerlerden yastık al dostum çok parasızsan.

at yere yatağı. şahsen son 1 yıldır böyle yatıyorum ben :)
  • gominist redar  (29.05.12 01:56:01)
bende şişme karı var gayet kullanışlı.

  • rony  (29.05.12 02:07:54)
haftanın 4 günü şişme yatakta yatan biri olarak derim ki
çok da rahatsız değildir, bendeki sabaha kadar sönme durumu yaşatmadı, 2-3 gün sonra gevşemeye başlıyor ama sıkıntı değil, şişir gitsin.
kaskatı olacak kadar şişirmek de iyi değil, biraz pay bırakınca gayet rahat....
  • rare  (29.05.12 02:09:20)
şişme yatak 2-3 gün idare eder de bel sıkıntısı falan varsa olmayacak bişey(ben 2 gün yatsam direk sıkıntı yaşıyorum). somya-döşek, hiç olmadı 4-5 yastığı dizerek yatmak bile daha iyi.

  • hophophoba  (29.05.12 02:26:56 ~ 02:27:41)
1,5 ay şişme yatakta yattım ve ara sıra özlüyorum. yemin ediyorum ortopedik yataklardan çok daha rahattı. çok güzel uyku çekiyordum. tek sorun çok fazla dönen biriyseniz azıcık ses yapıyor :)

  • faaip de oiad  (29.05.12 02:31:35)
sisme yatak olayi az da olsa rahatina duskun olan adam (ve elbette kadin) icin zulumden ote birsey. ucuza bulabilirsen tamam ama cok rahatsiz yani. dosek de cok pahali olmasa gerek. kesinlikle dosek

  • ben bu sehrin en profesyonel yalnizi  (29.05.12 03:04:35)