samsung galaxy s2 hakkında?

telefon hediye geldi 5800 kullanıyordum şimdi pek anlamadım telefonu böyle ilk defa kullananlar için özet geçcek bi yazı var mı uygulama nasıl yapılır görünüm nasıl özelleştirilir?

şimdi zanzirella ne desem boş yani. android kafasına ulaşman gerek. kurcala bir zarar gelmez öğren yani. forum linki atacağım da oradaki geek kardeşlerim de temel bigiler hakkında konuşmamıştır. en mantıklısı android kullanan bir arkadaşının sana sabırla anlatması.

  • lorenzen  (29.05.12 00:22:55)
önce gmail hesabın yoksa yeni bi gmail hesabı alcan. sonra telefonu açıp o hesabı tanıtcan. sonra play store'a girip kurcalayacaksın.

görünüm özelleştirme için play store'da "launcher" denen uygulamalar var. bunlardan birini kullanabilirsin.

ilerde kesmeyecek olursa root, custom rom işlerine bulaşırsın. onun için de:

forum.xda-developers.com

nasıl kullanacağına dair özet geçmek gerekirse; kurcaladıkça öğrenirsin.
  • jangara  (29.05.12 00:26:51 ~ 00:28:10)
o zaman bir iki soru burdan soruyum telefonun ana menüsü bir kaç sayfadan oluşuyor bu sayfalardan birinde finansla ilgili bişey var birinde bbc gazete var bunları değiştirmem mümkün değil mi?

  • allstar  (29.05.12 10:24:12)