[]

iPod Touch 4. Nesil vs Samsung Galaxy S Wifi 5

Samsung Galaxy S 5.0 Wifi
www.bimeks.com.tr

iPod touch 4
www.bimeks.com.tr

İki telefon olmayan multimedya oyuncağından birini almaya karar verdim, sizce hangisini almalıyım? Genellikle oyun oynayıp wifi kullanacağım.

 
müzik dinlemek istiyorsan ipod açık ara daha iyi. oyun oynamak istiyosan ipodun içeriği daha zengin. ekran boyutları aynıysa android kullanan biri olarak ipod al diyorum sana.


  • jjwa  (28.05.12 17:08:32) 
ipod 3.5 inç galaxy 5 inç, o beni düşündürüyor. :/


  • Barki  (28.05.12 17:11:15) 
ipod touch, şimdiden hayırlı olsun.


  • kivanc1  (28.05.12 17:19:01) 
özelliklerine daha bir baktım. galaxyde micro sd girişi varmış. müzik dinlemek istiyorsan büyük ayrıcalık bu. usb kablosunu bile yanında taşıamadan tık diye şarkı atabilceksin arkadaşından. ipodda kendi bilgisayarından başka bilgisayardan atamıyorsun(yani yapabiliyorsun ama yapamaman lazım legal olarak)

ama bana senin asıl amacın oyun oynamak gibi geliyor. oyun oynamak istiyorsan düşünme ipod al. hem gamecenterda arkadaşlarınla kapışıcaksın seni oyuna daha bir bağlayacak. çoğu güzel oyun androide çıksa da appstoreda kıymeti bilinmeyen çok oyun var(genelde halfbrick firmasının yaptığı). onların androide çıkma ihtimali yok gibi.

ama ekran konusuna gelince ikisi de açıkçası yetmiyor. 5 biraz daha iyi ama asıl keyfi ipadde alıyorsun. ipadi de düşünmediğine göre ipoddan git derim.
  • jjwa  (28.05.12 17:23:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.