Telekom dilekçe

Türk Telekom Adana İl Müdürlüğüne bağlı 322xxxxxx numaralı sabit telefon abonesiyim. Ev Avantaj 100 tarifesindeyim. xx.03.2012 tarihinde bir Telekom yetkilisi tarafından aranıp, yukarıda belirtmiş olduğum tarife geçerken bana şehir içi-şehirler arası konuşmaların dahil olduğu söylendi fakat 444’lü özel servis numaralarının tarifeme dahil olmadığı ile ilgili bilgi verilmediğinden Nisan ve Mayıs aylarında 444’lü özel servis numaralarının tarifeme dahil olduğunu düşünerek aramalar gerçekleştirdim. Nisan-2012 dönemine ait telefon faturama itiraz için 4441444 Müşteri Hizmetleri’ni xx.05.2012 tarihinde xx:xx’de xxx Bey ile görüştüm. xx.03.2012 tarihindeki ile xx.05.2012 tarihindeki iki görüşmenin dinlenilmesini ve xx.03.2012 – xx.05.2012 tarihleri arasındaki 444’lü numaralara ait yapmış olduğum görüşme tutarının tarafıma iade edilmesini, konuyla ilgili çıkacak sonucun aşağıda bulunan iletişim adresleri yoluyla tarafıma bildirilmesini arz ederim.

Olmuş mu yoksa çok mu uzatmışım ?

iade olmaz ki niye olsun?

  • saiko  (28.05.12 14:29:49)
Çok güzel ve anlaşılır olmuş.Tabi ki dilekçe tarihi falan da yazılmıştır.10 numero olmuş tebrikler

  • seindfeld  (28.05.12 14:31:16)
Bana 444'lü numaraların hariç olduğu söylenmedi ve ben ona göre aradım. Faturaya itiraz için aradım adam bana söylenmiş olması lazım, söylenmemişse iade edilir dedi. Dilekçe yazın dinlensin, söylenmemişse verirler dedi. Ondan dolayı yazıyorum dilekçeyi.

  • baris daima  (28.05.12 14:32:49)