lisans tezi yazıcam da...

herkesten duyduğum, "yæ ne kasıyon o kadar, sağdan soldan derleme yapıp vercen işte" minvalinde. lakin ben elle tutulur, bi derde derman olur ya da ne bileyim en azından özgün bişi yapayım istiyorum. ve hatta bunun ingilizcesini de yazayım istiyorum, gelecekteki potansiyel akademik hayatım içün. zira hazırlayacağım teze bölümün burun kıvırma ihtimali var, dolayısıyla patlama ihtimalimiz var. bilmiyorum, çok mu kasıyorum ben? milleti siktir edip kendi halimde takılayım mı?

Tez yazmadığın zamanda ne yapacaksın ki sanki ? Hazır hevesin de varken kastır bence.

  • waboose  (28.05.12 00:50:06)
Hevesin varsa milleti siktir et ve yaz. Ama birkaç sayfadan sorna 'sikerim kopyalayan da aynı notu alacak' demeyeceğin bi konu seçmeni tavsiye ederim :)

  • roket adam  (28.05.12 01:00:48)
bence de kasma.

  • nekodunlangafana  (28.05.12 01:05:51)
lisans projesinde yaptigi calisma gelecekteki hayatini etkileyen pek cok insan gordum ki biri de benim. Tembel, amacsiz, kolayci ve hirsiz olup universite ogrencisiyim diye hava atan, potansiyel issiz ordusuna sakin ha kulak asma.

  • irobotist  (28.05.12 01:11:26)
bu yasta kasmayacan da hangi yasta kasacan? senin lisans tezinden herkese ne? ben sadece zevk aldigi icin kitap yazan, o kitap ugruna kariyi bosayan adam biliyorum. ustelik kitap da ancak 3-5 kisinin anlayabilecegi kadar bilimseldi. Turk gibi baslayip Alman gibi bitirebileceksen, kimsenin dedigini dinleme. tezini de bolumune, arslanlar gibi gogsunu gere gere sunarsin. tembellik iliklerine islemis sana o "sagdan soldan derleyecen" diyen asalaklarin...

  • compadrito  (28.05.12 07:15:23 ~ 07:17:09)
yaz

  • efx  (28.05.12 08:48:02)