Zamanın ötesine yollama olayı

Ne zaman sözlüğü okusam bu mesajları görüyorum, zamanın ötesine yollandığı için sitem mesajları, editlemeler falan

bu muhabbet tam olarak nedir anlamadım? mesaj zamanın ötesine nasıl yollanıyor? yollanınca ne oluyor? benim gibi üye olmadan, login girişi yapmadna okuyanları nasıl etkiliyor zamanın ötesine yollanmış bir entry?

zamanının ötesine yollanmak- entry'nin yoğun bir şekilde eksi alması halinde gerçekleşir. entry'e hiçbir şey olmaz, yerinde durur aynı şekilde. kısacası sadece adı var.

  • bulmasi gercekten zor  (27.05.12 04:02:56)
bir entrynin yazarın en sevilmeyen entryleri listesine girmesine site jargonunda takılan isim.

  • narcissa black  (27.05.12 04:03:32 ~ 04:03:55)
bende diyorum yazılan entry olduğu yerde duruyor, zamanın ötesine falandaa gitmemiş (ben burdan arka sayfalara düşüyor veya otomatik siliniyor belli bir zaman sonrayı anladım) nedir bu muhabbet falan diye düşünmüştüm veya login girişi yapanlar mı görüyor bunları derken olayı anladım, teşekkürler ^^

  • denizaya  (27.05.12 04:12:02)
aslında karma sebebiyle kaygıdan da çemkiren oluyor tabi, karma diye bir şey var sözlükte entryler eksilenince düşüyor filan boş işler.

  • lunedor  (27.05.12 07:20:04)
zamanın ötesine yollanan entry
=
beğenilmemiş, eksi oylanmış entry
  • gominist redar  (27.05.12 12:36:41)
entriyi beğenmiyorlar. yazan vatandaş da ağlıyor neden kötülüyosunuz böhühühü diye. bazıları alışkanlık haline getirmiş böyle editleyip ağlamayı, kızmayı.

kimisi de dayanamıyor siliyor. zöe entrilerine bakıyorsun: sıfır. bunlara da halk arasında savunduğu fikre bile sahip çıkamayan kişiliksizler diyoruz.

not: karma bireyin fikirlerinin bizzat kendisidir. onları savunamadıktan sonra sikeyim ben öyle karmayı.
  • atmosphere  (27.05.12 12:37:57 ~ 12:39:09)