Nereden 5cc'lik Ufak İçkiler Alabilirim?

Evdeki viskiden huniyle küçük şişeye doldurup çantaya atmayı, gündelik hayat alkolikliği yapmayı seviyorum. Ama ufak Jack Daniels şişemi kaybettim. Yenisini nereden alabilirim? Eskiden bazı bakkallarda bile bulunurdu ama akpnin çıkardığı bi yasa yüzünden 20 cc altı satılamıyor galiba.
Ankaradayım. Bildiğiniz bir yer var mı?

yakınındaki bir otelden rica etsen satın almayı bir iki adet veya nereden aldıklarını sorsan. genelde oteller için üretiliyorlar çünkü.

  • bach birdir  (26.05.12 15:34:03)
Olabilir aslında... Ama ayıptır söylemesi hiç otel kültürüm yoktur :| Lobiden mi sormalıyım acaba? Barına mı gitmeliyim? 20 lira da bayımak istemem küçücük şeye.
Ya da büyük marketlerde var mıdır mesela(metro grosmarket?)? tobacco shoplar? Kanuna karşı gelen tanıdık bir tekel bayisi? :D Öyle bir yerden almayı tercih ederim, eğer bilen varsa :)

  • dream eater  (26.05.12 15:39:42)
Valla Jack Daniels var mıdır bilemem ama ben büfeden cep vodkası aldığımı hatırlıyorum yıllar önce.

  • onexey  (26.05.12 15:40:12)
@onexey, yıllar önce çok güzel satılıyordu. Ben de çok aldım sıra sıra absolutler dururdu mesela daha 3 sene önce : ) Şimdi yok galiba sorduklarım artık satamıyoruz dedi ki kanunun geçen yıl çıkışını da hatırlıyorum. "Gençlerin alkole kolay ulaşımını engellemek" amacıyla 20cc altı yüksek alkollü içkilerin tekel bayilerinde satışını durdurdular.

  • dream eater  (26.05.12 15:44:26 ~ 15:44:48)
satışını ve gümrük girişini engellediler. Ancak boş şişeyi doldurarak hobini devam ettirebilirsin.

  • arden v2  (26.05.12 16:19:56)
  • cecilia  (26.05.12 16:20:17)
havalimanlarında duty freelerden alabilirsin.

  • sofiane-leni mujovic  (26.05.12 16:23:02)
pazartesi bana mesaj yaz calıstıgım otelin cost costrol işine bakan abi candır canandır adamın dibidir.zannediyorum halleder

  • arafa  (26.05.12 16:25:32)
en son havaalanından almıştık 3-5 tane uçakta höpürdetmiştik. güzel günlerdi.

yani cevap bu.
  • gominist redar  (26.05.12 16:27:17)
matara alsan olmaz mı?

  • mr fusion  (26.05.12 16:27:17)
@arden v2, Şişeyi kaybettiğimi yazmıştım zaten.
@cecilia, harikasın =) Boşunu almak aklıma gelmemişti :D Bulsam bile bunu almayı düşünebilirim ;)
@sofiane-leni mujovic ve gominist redar, oralara yolum düşseee ah neleri alıcam ben :D Küçük şişeyi doldurduğum büyük şişe Duty Free'den gönlüme konmuş bir arkadaşımız zaten..
@mr fusion, çok büyük oluyo onlar. 10 cl'lik şişeler bile büyük bence çünkü zaman zaman kot cebine koyup geziyorum içkiyle (değişik bir alkoliğim)
@arafa, sen de harikasın =) harika olur valla :)
  • dream eater  (26.05.12 17:11:14)
60 ml'lik mataralar da varmış biraz tuzlu ama bir seçenek.
www.eflasks.com

hatta şunu da buldum:
www.amazon.com

hatta hatta:
www.google.com
  • yuto  (26.05.12 17:48:06 ~ 17:51:00)