Saç boyatmak?

Saçlarım siyah ama beyaz tenliyim ben de hep sarıya boyatıyordum, şimdi genelde evde oturuyorum öyle böyle derken resmenn yarım parmak dip boyam çıkmış 2 kafalı kezban gibiyim aynen hiçbir farkım yok, acilen boyatmam lazım. Küllü kumral veya blair kahverengisi falan düşünüyorum sizce nasıl olur, yoksa sarıdan devam mı edeyim, napim?

Tabii bir de bunu yapabilecek saçlarımı bu karışıklıktan tek renge çevirebilecek bir kuaför tavsiyesi rica ediciim, bi arkadaşım ulus trio'yu tavsiye etti nasıl bilirsiniz?

soldaki. sarı saç yüzünü solgun gösterir ki. madem normal saç rengin siyah, tenin buna daha uygundur (pembe-beyaz olmadığını düşünürsek). kontrast renk daha sağlıklı durur yüzünde. makyajsız haliyle bile.

  • hia  (25.05.12 23:48:04)
soldaki saç rengi şahane..

  • chatrefhill  (25.05.12 23:51:07)
yaşlı durdurmaz mı o renk?

  • beni taniyan yok bu sehirde  (25.05.12 23:54:41)
aksine.. genç bile gösterir :)

  • chatrefhill  (26.05.12 00:05:26)
soldaki iyi

  • seyduna6687  (26.05.12 00:10:33)
açık renkler daha yaşlı gösterir.

(bi keresinde civciv sarısı chp kadın kolları saç kesimli bi kadın görmüştüm trende arkadan. yaşlı başlı teyze sanmıştım. durakta inerken gördüm ki yirmilerinin başında biriymiş :S)
  • hia  (26.05.12 00:25:35)
küllü kumral yerine indigo mavisi tavsiye ederim.

  • lorenzen  (26.05.12 00:28:09)
@lorenzen ne yaptin oyle :)

  • beni taniyan yok bu sehirde  (26.05.12 00:37:17)
blair kahverengisi çok hoş görünüyor.

  • isyankar tosbaga  (26.05.12 11:30:15)