USPS - Delivery limit is exceeded

şu maili aldım dün gece:

------------------------------------
Delivery information,

We couldn’t deliver your parcel.
Reason\Wrong postal code.

LOCATION OF YOUR ITEM:Plano
DELIVERY STATUS: sort order
SERVICE: One-day Shipping
NUMBER OF YOUR ITEM:U895915227NU
FEATURES: Yes

The label of your parcel is enclosed to the letter.
You should print the label and show it in the nearest post office to get a parcel.

Important information!
If the parcel isn’t received within 30 working days our company will have the right to claim compensation from you for it's keeping in the amount of $9.83 for each day of keeping.

You can find the information about the procedure and conditions of parcels keeping in the nearest office.

Thank you.
USPS Services.
------------------------------

ne bu? birkaç şey bekliyorum dealextreme'den, 2 aydan fazla oldu... bi parçası 1 ay önce geldi aynı adres bilgisiyle. bu arada iletişime geçmiştim dx ile, gelir bekleyin filan dediler. bunun herhangi bi yerinde bi şey göremedim dx ile ilgili ama ne bileyim başka bi yerden beklediğim bi şey de yok. unutmuştum bile aslında...

aradım ptt'yi de yardımcı olamadılar. gittim ama bugün gelmeyecek kadar çok sıra vardı. ptt kargo zaten cevap vermiyor.

nedir? çok yabancısıyım bu işlerin...

daha bugün sordum, şuna bir göz at: www.eksiduyuru.com

hem zaten tools.usps.com adresine gidip sana gelen maildeki U895915227NU numarasını girince de bir şey çıkmıyor...
  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.12 15:30:57 ~ 15:35:41)
çok sağol valla içim rahatladı :)

arattım da, ne diye aratacağımı bulamadım.

yani hiç spam gibi de durmuyor şerefsiz. cevap yazdım da döndü geri.
  • supergirl  (25.05.12 15:35:12)
yalnız gariptir, dışarıdan bir şeyler bekleyenleri bulmuşlar hep. bu işin içinde çok pis oyunlar dönüyor. mail adreslerimiz kimlerin elinde belli değil. gerçi gerçek hayatta da pek yok ya, internette insan haklarına saygı sıfır...

  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.12 15:37:32)
evet zaten öyle olmasa hiç iplemiycem... ama ilginçtir ki, benimkinde ek yoktu. spam zannetmemem çok normal yani. şu haliyle gayet ciddi bir mail gibi duruyor.

başka arayanlara da ışık tutması dileğiyle silmiyorum.
teşekkürler tekrar..
  • supergirl  (25.05.12 15:54:08)