[]

e-10 sorusu

Bunlardan 2 tane var, birisi carrefourun oralardan dönüp yukarılara çıkıyor, öbürü ise e5ten dümdüz devam ediyor sabihaya.

Bu e5den dümdüz kurtköye devam edenler sanırım 2 biletle çalışıyor, peki bunlarda aylık geçiyor mu?

Benim hatırladığım carrefourdan dönende aylık geçmiyor, e5ten gidende ise aylık geçiyordu ama 2 kontördü. Doğru mu hatırlıyorum yoksa sallıyor muyum?

 
o yukarılara çıkan tem üzerinden giden sabiha gökçene galiba bonjurkes.
e5 den gidenin ön camında çift bilet geçerlidir yazıyor genelde. dediğin gibi aylık geçerbilir ama 2 biniş çeker.

  • munferidin munasibiii  (25.05.12 10:07:28) 
2 bilet kurban olsun o otobüse


  • bonjurkes  (25.05.12 10:13:51) 
2 tane e-10 var. biri express, optimum'un oradan otobana çıkıyor ve doğrudan sabiha gökçene gidiyor. bu otobüste aylık geçerli değil, ücret 3.5 tl.

ikincisi sultanbeyli falan dolaşıyor çevreyi, yaklaşık 30 dakika daha uzun sürüyor yolculuk.. aylık geçerli. 2 ya da 3 kontör düşüyor. e-5 den gidiyor.
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (25.05.12 10:43:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.