Ekşi Duyuru ve Sözlük Farkı

Ekşi duyuruya baktım da üyelik iptali yapıldığı zaman mesajlar başkasına faydalı olabilir denilerekten silinmiyormuş efendim
Peki sözlükte de aynı durum geçerli değilmidir ? Yüzlerce uktenin başbıboş sahipsiz kalması da aynı durumu oluşturmuyor mu acaba ?

Uktelerden nolcak canım. Entryler duruyor işte

  • dampire  (24.05.12 23:50:36)
genel olarak entrylerden bahsediyorum.özel mesaj veya p.m. den değil.

  • seindfeld  (25.05.12 00:02:30)
entry'lerin silinip silinmeyeceğini uçan yazar belirliyor.

kendi kendini uçururken silinsin/silinmesin seçenekleri var.

ama uçurulursa entry'leri gider. ve ama faydası olur sözlüğe denilerek kalması gibi bir uygulama görmedim şimdiye kadar... ukteyle ne alakası var. onlar da entry değil mi? dediklerimin aynısı entry oldukları için ukteler için de geçerli...
  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.12 00:49:04 ~ 03:09:24)
bu konu saçma yahu... mesela çok okunan bir yazarı uçuralım...

entrylerinin sözlükten sileneceğini mi sandınız?
  • gominist redar  (25.05.12 01:28:46)
@gominist redar

ohoo o soruna yazara hiç ellemeyerek çözüm bulmuşlar zaten. okunan yazarlar dokunulmazlık sahibi gibi bir şey...
  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.12 03:10:34)
Efendim ukte de bir entrydir bilmekteyim.Lakin sonuç olarak ukte dolduran kişi sayısı az ...ben ciddi anlamda yoğunlaşmıştım ve bir çok ukteyi doldurdum en azından düzgün bilgilerle yaptım bunları.
3 sene yazarlık yaptım.Söylediklerim hoşlarına gitmedi modların imla bahane olaraktan uçuruldum ve bütün entrylerde gitti.Onlar zaman ve emek demek.Yazık oldu hepsine.
İşte sözlükte böyle iken duyuruda silinmez şeklinde bir ibare var ona şaşırdım.
  • seindfeld  (25.05.12 12:50:15)