Gaylerle İlgili Bir Soru. Sadece Merak. Hatta Belki Genelleme..

Gayler neden hiç böyle çelimsiz, biçimsiz, kız istese verilmeyecek erkekler değil de ''dalyan gibi'' adamlar olur? Gördüğüm bütün gayler öyleydi. Kaslı olmak değil kastım, vücut yapmamış olanlar bile kendiliğinden ''dalyan gibi''. Acaba kısırlaştırılan hayvanların fiziksel olarak büyümesi gibi hormon eksikliğinden olabilir mi? Öyledir demiyorum bak, olabilir mi diyorum. Benim gay arkadaşlarım da var.

çelimsizler de var hacı. benim gördüklerim üzerinden genelleme yapmam imkansız çelimsizi var kalıplısı var ama eşit oranda gibi.

hormonlarla bi ilgisi olacağını sanmıyorum.
  • bir kac yazar once  (24.05.12 09:55:46)
kendisine özenen ve özenmeyen heteroseksüeller gibi homoseksüeller de var. belki de hiç çelimsiz eşcinsele rastgelmemişsinizdir.

  • marido  (24.05.12 09:57:53)
ben de merak ediyorum bu soruyu. dalyan gibi olmayanlar da var ama geneli çok yakışıklı be.

  • expressive  (24.05.12 10:01:08)
Gerekli proteinleri biz dışarı atıyomuşuz demek.Dişimizi sıkmamız lazım hacılar

  • seindfeld  (24.05.12 10:02:56)
@seindfeld

çok gereksiz ve acayip bir soru olacak ama gayler masturbasyon yapmıyo mudur?
  • himmet dayi  (24.05.12 10:11:50)
Gayle aseksüelin farkını öğrenin.

Bizim toplum üzerinden konuşuyorum, heteroseksüeller adına cinsel aktivitede bulunmamak norm olarak görülürken homoseksüeller için önkoşuldur.
  • uyku inadim inat  (24.05.12 10:19:57 ~ 10:21:53)
yabancılar vücut yapıyor ve yurt dışındakiler genetik olarak daha iri oldukları için daha yapılılar haklısın.

ama türkiyede hatrı sayılır cılız,kerkenez gay de var diye düşünüyorum.
ben de kimi görsem öyle çelimsiz vs gay çıktı.
hatta kendine bakan,yakışıklı kardeşlerimiz hep taş gibi kızlarla,piyasa kızışıyor:D0

Ha bi de: götçü^ ile gay farkını iyi çizmek lazım, adam erkek götü olsun s*keyim ben hep aktif olan taraf olayım"

diyo belirli bi yaştan sonra sapkınlaşmış e tabi kelli felli olacak.
  • rudeboy  (24.05.12 10:42:59)
bildiğim var bi tane gayette zayıf ve çelimsiz arada nadir olarak çıkıyor biraz bünye ile ilgili galiba

  • basond  (24.05.12 16:32:41)