yemek kartı

hangi yemek kartı ülke genelinde daha yaygın. bildiğim kadarıyla ticket, sodexho ve multinet var. bir de bunların kartlı ve yapraklı olanları arasında yaygınlık farkı var mı?

teşekkürler.

Bir de setcard vardır ara ki bulasın namussuzu geçen yeri.Ama hasköyde bir kahvaltıcı da geçiyormuş hep yarım ekmek yaptırırım güzelcene işe giderken.
En fazla geçeni ticket ve sodexho ayrılmaz ikililer ve koçanlı olanlarıda geçiyor ama para üstünü ayarlamak sıkıntı olabiliyor.Diyelim 8tl lik yedin ama 10tl lik koçan kağıdı var.Napcan 2tl hibe ediyorsun.Adamlar bozuk para vermiyolar üst olarak.Ama şanslıysan 1tl lik kağıtları olabilir.

  • seindfeld  (23.05.12 11:43:45)
sodexho ve multinet

  • fukka  (23.05.12 11:45:45 ~ 11:46:59)
ticket ve sodexo en yaygın olanları. kuponun da karta göre kullanım alanı çok daha geniş, ben kartla başlamıştım sonradan kupona döndüm sayması koparması zor gelemeyecekse direkt kupon al.

  • shirou  (23.05.12 11:50:49)
anadolu'ya seyahat yapan plasiyerlere vereceğiz bu kartları.

  • sotw  (23.05.12 11:54:34)
ticket + sodexho restorantlar dışında birçok market,giyim magazaları v.s'de de geçiyor.kullanım kolaylığı açısından kart daha iyi koçanla falan uğraşmıyorsun paran direkt kart hesabına yatıyor.

  • sealth  (23.05.12 12:01:29)