Telefon ile gönül bağı kurulabilir mi ?

Arkadaşlar yaklaşık 8 senedir aynı telefonu kullanıyorum.Satmak istediysem de alan olmadı.Kendisi t-mobile mda vario 2 ve almanca.Hiç ingilizceye veya türkçeye çevirme gereksinim olmadı.
Zamanında çıktığı zaman kimsede dokunmatik telefon yoktu ve üstelik kaydıraklıydı.herkes uzaylı gibi bakıyordu ama artık ikimizde yaşlandık.bazı arkadaşlarım seninle birlikte gömücez diyor.100lerce notum var içinde.amma velakin iphone a geçmeyi düşünüyorum.lanet olasıca bozulmuyor.2 senedir bekliyorum ama hala takır takır çalışıyor.
çalışırken de yeni telefon almak istemiyorum.satmaya satamıyorum da.napayım dersiniz ?? Ben yoksa uzun telefon ilişkisi kuranlardanmıyım ?

ben de öyleyim, ama bir hat daha alıp iki telefon kullanabilirsin. ben de 7. senemi dolduruyorum çok sevgili 6600ımla. ikimiz de yaşlandık, neler gördü geçirdi ama hala sapasağlam maşallahı var :) bozulana kadar da kullanıcam kendisini, öyle seviyorum. birlikte gömücez geyiğini ben de yaşıyorum :)

başlığa cevap: kesinlikle kurulabilir.
  • in vino veritas  (23.05.12 11:05:32 ~ 11:08:43)