soya sütü

nerde bulabiliriz?

real, kipa, migros vb. hepsinde bulabiliyorum ben.
rossmann'da da soya sutu yok ama soya icecegi var. tadi cok benziyor.

  • elxa  (22.05.12 15:48:27 ~ 15:49:25)
@elxa ne kadar peki?

  • geberix  (22.05.12 15:57:50)
alpro marka olanı önerilir
şu günlerde migroslarda bir alana ikincisi %50 indirimliydi sanırım

  • primetime  (22.05.12 15:58:28)
simdi gordum burayi, once mesaji gormustum.

kakaolusu, sade sut, organik olani 8-10 lira arasinda degisiyor. kucuk (tek icimlik) paketlerdeki 2.75 ve 4.50 lira arasi degisiyordu.

alacaklar varsa onlara da not duselim diye buraya da yazdim. alpro gdolu tohum ve tohum teknolojisi kullanmadigini yaziyordu. rossmann'daki 3 lira. o isitilmiyor, isitinca bozuluyor. provamel'in pirinc sutu var bir de. o da asagi yukari soya sutu ile ayni fiyatta.
  • elxa  (22.05.12 16:04:11)
Ankara'daki Kentpark Rossmann'da neredeyse iki aydır soya sütü ve soyalı içeçek yok?! Her seferinde görevlilere soruyorum. Merkez stokta yok diyorlar. (Kandırılıyor muyum?)

Hiç içmediyseniz ve denemek istiyorsanız Starbuck's ürünlerinde "Soya Sütü" seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca küçük boylarını satıyorlar da sanırım. Sodaların, mineralli suların yanında kakaolu küçük boy Alproları görüyorum.
  • buf-e kür  (22.05.12 20:16:19 ~ 20:16:58)