iki gız otostopla alamanyaya

iki kız budapeşteden viyana-prag-berlin hitchhiking kafasına girse? neler olur.. kolay mı otostop kafası avrupa da.. yapanlar edenler, deneyim paylaşmak isteyenler var mıdır?

onu bilmem ama bu işler öyle hadi otostop çekelim şeklinde olmuyor çok çok iyi araştırman gerek.

  • yol  (21.05.12 23:59:29)
çok iyi de olur çok da güzel iyi olur. geçen sene viyana, prag, budapeşte, bratislava taraflarını yapmıştık 2-3 kız (kadro değişti bi ara). hatta bi kısmını tek başıma yaptım. sorun yaşamadım. hem de arabasına bindiğim 1-2 kişiyle görüşüyorum hala. ama bizim yaşamamamız kimsenin yaşamayacağının garantisini de vermez. özellikle doğu avrupa'da bu tip gezen çok insan var. kız-erkek farketmiyor. hatta 3 cillop gibi kız arkadaşımın (isveç, italyan, gürcü) romanya'dan istanbul'a otostopla hiçbir sorun yaşamadan gelip geri döndüğünü biliyorum.

ama risk her zaman var tabi, tetikte olmakta fayda var. daha çok açıklama istiyorsan mesaj atabilirsin.
  • orange coffee  (22.05.12 00:01:44 ~ 00:02:12)
Turkiyedeki gibi evrimlememis hayvanlara denk gelme olasiliginiz dusuk olmakla beraber avrupaninda kendine gore seri katili psikopati gibi riskleri mevcut..ama en azindan olumunuz estetik olur trdeki gibi amele tecavuzu seklinde olmaz bide burdan bakin gizlar..

  • bluewhale  (22.05.12 00:06:40)
durduk yerde atraksiyona gerek yok derim bacım

  • Bysb  (22.05.12 00:40:05)
kafaniz otostop kafasina girmek istemezse, mitfahr kafasi var. hitchhike kafasi gibi ama tren kafasina, aeroplane kafasina gore cuzzi ucretli. hem diger kafalarin ikisi haric bir kafadan daha guvenli bir kafa. olmadi herhangi bir kafaya girersiniz, yerine gore baska kafaya gecersiniz. hitchhike kafasi bedava.

  • oharro  (22.05.12 00:43:14)
avrupa'nın çoğu ülkesinde yasak otostop çekmek ayrıca kızlar için fazla uygun değil.

  • hayricik  (22.05.12 11:06:08)
Oralarda yıllarca yaşadım, otostopla gezen pek çok kişiyi de bizzat tanıyorum. Hiç bişey olmaz. Bilmeden atıp tutanlara aldırmayın siz.

  • 386 dx  (22.05.12 12:13:10 ~ 12:13:44)